Sıla , Ahmet Kural’dan şiddet gördüğü iddiasıyla özel bir hastaneden darp raporu alarak Ahmet Kural'dan şikayetçi olmuştu. İşte, jz--kısa aradan sonra İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Anabilim Dalı uzmanları tarafından darp raporuna beklenen yanıt verdi.

Sıla ve Ahmet Kuralın yaşadığı olaydan sonra ünlü çift kısa bir bekleyiş içerisindeydi. İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Anabilim Dalı uzmanları tarafından beklenen darp raporu haberi geldi.

İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Anabilim Dalı uzmanları ünlü şarkıcının raporuna yanıt olarak,"Sıla'nın darp raporu tıbben kabul edilemez" kararını beyan etti.

Ahmet Kural'ın avukatı İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı'ndan ünlü şarkıcı Sıla'nın darp raporunu mercek altına alınmasını talep etmişti.

Darp raporunun adli tıbbi incelemeye münasip olup olmadığına bakıldı. Ve yapılan incelemelerde ünlü şarkıcı Sıla'nın fiziksel şiddete uğradığına dair bir sonuca rastlanmadı.

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı'nın incelemesine karşın verilen beyannamede: "Kişinin, iddia edildiği gibi 45 dakika sistematik şekilde şiddete maruz kaldığına dair travma bulguları raporda tarif edilmediği için söz konusu rapor tıbben kabul edilemez" şeklinde karar alındı.

İLİŞKİLİ HABER

Başkan Erdoğan'dan ünlü oyunculara sürpriz ziyaret

İLİŞKİLİ HABER

45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

İLİŞKİLİ HABER

Özcan Deniz 9 aylık oğlu için okul bakmaya başladı!

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Mahershala: Irkçı davranışa maruz kaldım!

İLİŞKİLİ HABER

Hollywood’un efsane aktörü 102 yaşında!

İLİŞKİLİ HABER

Erdoğan ve Temel Karamollaoğlu nikahta bir araya geldi

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü oyuncu Hande Erçel başka bir dilde konuşacak!

BİR YORUM YAPIN 4

Misafir 3 yıl önce

Ne olacak ahmedim kuralım?

muhiddin kaya 3 yıl önce

zaten kılıçtaroglu sılayı desteklediğinde demiştim. eger bu desdekliyorsa kesin karşı taraf haklıdır yanılmamışım

Toplam 2 beğeni

hahahaha 3 yıl önce

Ahmet kural şimdi sende sıra sen aç yanlış suçlamadan davayı

Toplam 9 beğeni

sacit 3 yıl önce

sıla aile bakanımız gerçi bu sen, i,lgi,lendi,rmez ama rapora gerek yok 18 yaş ve üzeri KADININ BEYANI YETERLİ diyor. 18 YAŞ ALTINDAKİ KADINLAR EVLŞENDİK DESELER 50 tane de şahit getirseler EVLENDMİŞ sayılmıyor. ha sahi sıla senin gibi ni,kahsız yaşamak suç değil şu güzel ülkemde ama evlendim demek suç. hem de arkanda aile bakanı bile durmuyor. bakan biliyorsun evli olmayanların yanına parketmiş durumda

Toplam 8 beğeni