Sıla'nın sağlık raporu hakkında yeni gelişme

10 Aralık 2018, 09:47
Sıla'nın sağlık raporu hakkında yeni gelişme

Sıla , Ahmet Kural’dan şiddet gördüğü iddiasıyla özel bir hastaneden darp raporu alarak Ahmet Kural'dan şikayetçi olmuştu. İşte, jz--kısa aradan sonra İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Anabilim Dalı uzmanları tarafından darp raporuna beklenen yanıt verdi.

Sıla ve Ahmet Kuralın yaşadığı olaydan sonra ünlü çift kısa bir bekleyiş içerisindeydi. İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Anabilim Dalı uzmanları tarafından beklenen darp raporu haberi geldi.

İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Anabilim Dalı uzmanları ünlü şarkıcının raporuna yanıt olarak,"Sıla'nın darp raporu tıbben kabul edilemez" kararını beyan etti.

Ahmet Kural'ın avukatı İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı'ndan ünlü şarkıcı Sıla'nın darp raporunu mercek altına alınmasını talep etmişti.

Darp raporunun adli tıbbi incelemeye münasip olup olmadığına bakıldı. Ve yapılan incelemelerde ünlü şarkıcı Sıla'nın fiziksel şiddete uğradığına dair bir sonuca rastlanmadı.

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı'nın incelemesine karşın verilen beyannamede: "Kişinin, iddia edildiği gibi 45 dakika sistematik şekilde şiddete maruz kaldığına dair travma bulguları raporda tarif edilmediği için söz konusu rapor tıbben kabul edilemez" şeklinde karar alındı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
4 Yorum Var
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Ne olacak ahmedim kuralım?
  Cevapla
 • muhiddin kaya 1 yıl önce Şikayet Et
  zaten kılıçtaroglu sılayı desteklediğinde demiştim. eger bu desdekliyorsa kesin karşı taraf haklıdır yanılmamışım
  Cevapla
 • hahahaha 1 yıl önce Şikayet Et
  Ahmet kural şimdi sende sıra sen aç yanlış suçlamadan davayı
  Cevapla
 • sacit 1 yıl önce Şikayet Et
  sıla aile bakanımız gerçi bu sen, i,lgi,lendi,rmez ama rapora gerek yok 18 yaş ve üzeri KADININ BEYANI YETERLİ diyor. 18 YAŞ ALTINDAKİ KADINLAR EVLŞENDİK DESELER 50 tane de şahit getirseler EVLENDMİŞ sayılmıyor. ha sahi sıla senin gibi ni,kahsız yaşamak suç değil şu güzel ülkemde ama evlendim demek suç. hem de arkanda aile bakanı bile durmuyor. bakan biliyorsun evli olmayanların yanına parketmiş durumda
  Cevapla