Simge Sağın'ın beklenen projesi geldi!

14 Mart 2020, 12:09
Simge Sağın'ın beklenen projesi geldi!

Ünlü Simge Sağın 100 milyonun üzerinde en çok satan ve dijital ortamda dinlenme rekoru kıran şarkılarını dijital platforma taşıdı.

Sahnede söylemekten hoşlandığı şarkılarını, kendi orkestrasıyla birlikte seslendirdiği  performanslarını, hayranlarının yoğun istediği üzerine tek tek müzikseverlerle buluşturduğu projesiyle alakalı konuşan Simge, sosyal medyada olumlu tepkiler aldı.

Simge Sağın haberleri

"Mesleğimde kendim içinde bir şeyler yapmak istiyorum. Bu projeyi kendim için yaptım. Orkestram ve tüm ekibimle bana çok güzel bir anı. Bu anımı da benim müziğimi sevenlerle paylaşmak istedim onlardan da istek gelince" şeklinde konuşan şarkıcı aynı zamanda yaz aylarında çıkaracağı yeni single müjdesini de verdi.

BUZDOLABIM BOMBOŞTU!

Ünlü Simge, şarkıcı olmadan önceki dönemlerinde zor zamanlar geçirdiğini açıkladı. Bugünlere geldiği sıralarda hemen hemen her gün makarna yemek zorunda kaldığını dile getiren şarkıcı, bir dönem buzdolabının bomboş olduğunu da itiraf etti.

Simge Sağın

Sağın,"Bugünlere gelmek kolay olmadı. Mesela buzdolabımın boş olduğu günü unutamam. Vokalist arkadaşım Nihan Çilesiz Ortaköy'deki evime gelmişti. Bir ara 'İçim kazındı' deyip dolabı açtı. Ama içi bomboştu çünkü param yoktu. O gün beni ağlayarak markete götürdü, alışveriş yaptı. 2011 yılı yoklukla geçti, sürekli makarna yemiştim" şeklinde samimi itiraflarda bulundu.

EVİMDE GİBİ MÜZİK YAPACAĞIM!

Güçlü yorumcu şarkıcı Simge, akustik konser ile konser sergisine başlayacağını duyurdu. Kendi şarkılarının yanı sıra sahne de söylemekten hoşlandığı şarkıların akustik hallerini konserlerinde seslendirecek olan Simge, hayranlarına özel bir repertuvar hazırlığı içine girdi.

Şarkıcı Simge

İlk konser tarihinin 15 Ocak olarak belirlendiği Simge Konserinin bilet satışlarına şimdiden yoğun talep var. Konser 15 Ocak Çarşamba akşamı İstanbul Caddebostan Kültür Merkezi'nde olacak.

Şarkıcı Simge Akustik Konser veriyor

İlk akustik konser deneyimi için Simge,"Youtube'ta izlenen akustik performanslarımı sahneye taşıyorum. Çok heyecanlıyım. Çünkü; birbirinden değerli müzisyen arkadaşlarım ve sürpriz konuklarımla harika bir repertuvar ile sahnede evimde gibi müzik yapacağım. Müzik dinlemeyi seven herkesi bekliyorum" açıklamasıyla tüm hayranlarını konserine davette bulundu.

Simge haberleri

BAŞI BELADAYDI!

Son zamanlarda kendisi gibi olmaya çalışan dolandırıcı birisi ile başı oldukça büyük belada olan ünlü şarkıcı Simge, kendisiymiş gibi yaptığı paylaşımlara dair alakalı açıklamalar yaparak kendini aklama çabaları içerisinde olduğunu ifade ediyor.

Bu dolandırıcılığı yapan kişinin özel bir havayolu şirketinde çalıştığının tespit edildi. Bir çok ünlüye attığı mesajlar ve Facebook'tan yazışmalarını savcılığa intikal ettiren ünlü şarkıcı Simge suç duyurusunda bulundu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar