Hilal Altınbilek yurt dışına açılıyor!

14 Mart 2020, 12:23
Hilal Altınbilek yurt dışına açılıyor!

Güzel oyuncu Hilal Altınbilek'e İspanya'dan bir film teklifi geldi. İşte, haberin ayrıntıları...

Oyuncu Hilal Altınbilek'e Türk dizilerinin satılmaya başlandığı İspanya'dan teklif geldi. Altınbilek teklifi kabul ettiği taktirde yüksek bütçeli bir aşk filminde boy gösterecek. Hilal Altınbilek'in partneri İspanya’nın ünlü isimlerinden Jon Kortajarena olacak.

Hilal Altınbilek haberleri

Yaz aylarında çekimlerine başlanacak olan filmde,  Kortajarena, zengin bir adamı canlandıracak. Hilal Altınbilek de onun tatil sırasında tanışıp aşık olduğu kiteboard eğitmenini oynayacak.

İSTANBUL'DA SON SAATLERİM!

Başarılı oyuncu Hilal Altınbilek, Bir Zamanlar Çukurova çekimleri nedeniyle vaktinin çoğunu Adana'da geçiriyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da bir alışveriş merkezinde görüntülenen Altınbilek, basın mensuplarına açıklama yapmayı ihmal etmedi.

Hilal Altınbilek

"Bugün İstanbul’da son günüm. Hatta son saatlerim bile diyebilirim. Buradan eve gidip, oradan da Adana’ya gitmek üzere hava alanına gideceğim.Uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşım vardı. Bugün onunla beraber vakit geçirdik. Şehir dışında çalışınca, kendinize ve dostlarınıza her zaman vakit ayıramıyorsunuz. O yüzden elimden geldiğince boş günlerimde sevdiklerim ve sevenlerimle vakit geçiriyorum" şeklinde açıklama yaptı.

Hilal Altınbilek haberleri

PAYLAŞIMIYLA TAKİPÇİLERİNE ÖNERİDE BULUNDU!

Son dönemlerde rol aldığı Bir zamanlar Çukurova dizisinin ünlü oyuncusu Hilal Altınbilek, sosyal medya hesabında paylaştığı paylaşımla konuşuluyor. Altınbilek, paylaştığı karenin altına ingilizce not düştü. 

İŞTE O PAYLAŞIM;

Hilal Altınbilek

Takipçilerine ingilizce öneride bulunan oyuncu, "Sıkı çalış, sıkı oyna ve sıkı yükselişe geç " şeklinde not düşmeyi ihmal etmedi.

EVLİLİKLE ALAKALI DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞTI!

Karagül dizisinde Özlem karakterini canlandıran ünlü oyuncu Hilal Altınbilek, daha sonra rol aldığı Bir zamanlar Çukurova dizisiyle gündeme geldi. Geçenlerde katıldığı bir davette çarpıcı açıklamalar yapan Altınbilek, evlilik ile alakalı düşüncelerini dile getirdi.

Hilal Altınbilek haberleri

Dizi gereği rol almış olduğu anneliğin kendisine çok yakıştığı yorumuna değinen İzmir doğumlu oyuncu Hilal Altınbilek,  "Annelik yakıştı diyorlar ama bizim için erken. Aday olması lazım’’ sözleriyle evlilik hakkındaki düşüncelerine açıklık getirdi.

Hilal Altınbilek haberleri

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar