Ahmet Kural'a 5 yıl hapis şoku!

Geçtiğimiz ay magazin gündemine bomba gibi düşen Ahmet Kural'ın Sıla'yı darp ettiği haberleri ile ilgili açılan davada Adli tıp raporuna göre morlukların belli olmadığı iddia edildi. Ayrıca dava bugün sonuçlandı. Ahmet Kural hakaret, tehdit ve basit yaralama suçlarından yargı önüne çıkarılacak.

Şarkıcı Sıla oyuncu Ahmet Kural tarafından darp edildiğini iddiası ile İstanbul Başsavcılığına başvuruda bulunmuştu. Sıla dava dosyasına darp edildiğine dair koyduğu raporun gerçekçiliği kabul edilmemişti. Milliyet'te yayınlanan bir haberine göre; adli Tıp Sıla'nın morlukların belli olmadığını açıkladı. 

OLAY NASIL GELİŞTİ?

Geçtiğimiz ay Sıla Gençoğlu İstanbul Başsavcılığına başvurarak Ahmet Kural'ın kendisini darp ettiği ile ilgili dava açılmasını talep etmişti. Ardından 45 dakika boyunca kendisine şiddet uyguladığı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ahmet Kural ise bu duruma sessiz kalmayarak durumun öyle gelişmediğini belirtti.

Türkiye gündemi olan ikilinin arasında tam olarak ne yaşandığı çözülmezken Sıla'nın olay sonrasında çekilen görüntüleri sosyal medyada dolaştı. Görüntülerde şarkıcının mutlu halleri herkesi şaşırtmıştı. Daha sonra ise adli tıp Sıla'nın raporunun doğru olmadığını açıkladı. Şimdi ise adli tıbbın morlukların belli olmadığını bu yüzden raporun kabul edilemez olduğu iddia ediliyor.

AHMET KURAL YARGILANACAK!

Sıla Gençoğlu'nun Ahmet Kural hakkında açtığı darp davası sonuçlandı. Savcılık Kural hakkında "hakaret, tehdit ve basit yaralama" suçlarından 1 yıl 4 aydan 5 yıla kadar hapis talep etti. Önümüzdeki günlerde Kural, Asliye Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkarılacak. 

Diyanet'ten engellilere özel 'Elifba' sürprizi!

İLİŞKİLİ HABER

Diyanet'ten engellilere özel 'Elifba' sürprizi!
Yalnız değilsiniz filminde oynamasın diye Zuhal Olcay tehdit edildi

İLİŞKİLİ HABER

Yalnız değilsiniz filminde oynamasın diye Zuhal Olcay tehdit edildi
Hamileler için 'Suda Travay' anlatıldı!

İLİŞKİLİ HABER

Hamileler için 'Suda Travay' anlatıldı!

BİR YORUM YAPIN 3

okuyucu 5 yıl önce

İhtiras insana her şeyi yaptırır. Bir zamanlar sevdiği adamı hapis ettirecek kadar kinlendirir.

ilyas 5 yıl önce

Yalan adalet gerçek ve doğru adalet değildir.

46 cmyz 5 yıl önce

Tartışan insan ayrılır çeker gider.sılanın ortalığı yaygaraya verip adamı linç ettirmesi çok tuhaf.haklı dahi olsa ayrılırsın olur biter.olayı magazin edip adamı linç ve zarara uğratması kişinin psikolojisinide ortaya çıkarıyor

Toplam 3 beğeni