Mehmet Ali Erbil uyandı! İlk isteği şaşırttı...

20 Aralık 2018, 11:37
Mehmet Ali Erbil uyandı! İlk isteği şaşırttı...

Yoğun bakım tedavisinde olan Mehmet Ali Erbil aylar sonra tedaviye cevap verdi. Kardeşi doktor Yeşim Erbil, 2. sayfa programına bağlanarak müjdeyi verdi.

Uzun süredir tedavi altında olan sunucu Mehmet Ali Erbil'in doktor kardeşi Yeşim Erbil 2. Sayfa programına telefonla bağladı. Müjdeli haberi veren Yeşim Erbil, abisinin yavaş yavaş konuşmaya başladığını belirterek şu açıklamayı yaptı:

''Doktorlar son üç, dört gündür, cihaza bağlama gereği duymadılar, yoğun bakımda hala ama solunum cihazından ayrıldı diyebiliriz. Bundan sonraki süreç iyileşme... Daha yolumuz var ama yaşam fonksiyonlarının yerine gelmesi çok sevindirici.

64 gün oldu. O kadar sevenleri dua etti ki bir mucize gerçekleşti. Ne kadar çok seveni varmış. Abim yavaş yavaş atlatacak. Bugünleri görmek bizi çok sevindirdi. Yanına girdik. Çok sınırlı bir şekilde yanına girip çıkıyoruz. Şu an abim konuşuyor, küçük küçük canının çektiği yiyecekleri söylüyor. Canı mantı, köfte, pizza istemiş… Şimdilik aile bireyleri görebiliyor.''

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
14 Yorum Var
 • Orhan 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah sifalar versin dau ederken herkes cin edelim
  Cevapla
 • Tülay 1 yıl önce Şikayet Et
  Geçmiş olsun iyi olduğuna sevindim
  Cevapla
 • xxxxx 1 yıl önce Şikayet Et
  böylelerini illa sevmek zorundamıyız bunun gibiler sayesinde aile yapıları bozuldu gençliğe çok kötü örnek oldu ben bu adamı daha fazla görmek istemiyorum lütfen
  Cevapla
 • Yasemin 1 yıl önce Şikayet Et
  Elbette sevmek zorunda degilsiniz, ama azıcık saygı duysanız, burda söz konusu sağlık, görmek istemiyorsanız neden habwri okudunuz, yorum yaptınız, okumadan kapatsa idiniz, adam ölse nerede ise zil takıp oynayacaksınız, insan utanır utanmasa bile günahtır. Sizin başınıza böyle birşey gelse acaba hiç düşündünüz mü?
 • fikri 1 yıl önce Şikayet Et
  parmak geliyor demeni özledik m.ali abi.geçmiş olsun
  Cevapla
 • Zeo 1 yıl önce Şikayet Et
  Daha yeni duydum, neyse geçmiş olsun.
  Cevapla
 • VATANDAŞIN BİRİ 1 yıl önce Şikayet Et
  sağır sultana işitme cihazı takıp ona bile duyurdular. sen hangi alemde yaşıyon
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Siz de dünyaya hçş geldiniz
Yorumların Tümünü Okuyun