Ayşen Gruda yeniden yoğun bakıma alındı

20 Aralık 2018, 14:21
Ayşen Gruda yeniden yoğun bakıma alındı

Kağıthane Derindere Hastanesi'nde pankreas kanseri nedeniyle tedavi gören usta sanatçı Ayşen Gruda'nın kızı Elvan Gruda annesi hakkında açıklama yaptı.

Türk sinem tarihinin usta isimlerinden Ayşen Gruda’nın kızı Elvan Gruda sanatçının sağlık durumu hakkında yazılı açıklama yaptı.

Elvan Gruda'nın açıklaması şöyle;

"Annem Ayşen Gruda tekrar yoğun bakıma alınmıştır. Son evre pankreas kanseri ve karaciğer metastazı ile karşı karşıyayız. Bu hastalıkla 1 yıldır mücadele ediyoruz. Ancak, pankreas kanseri sinsi bir yapıda olduğu için son evrede kendini belli etti. Çok değerli doktorumuz Ergün Kasapoğlu yaşam süresini ve kalitesini en üst düzeyde tutabilmek için büyük emek sarf etti. Hastane Derindere, tüm imkanlarını seferber ederek son derece özenli bir bakım yürütmekte. Biz ailesi olarak her an başındayız. Tıbbı açıdan durumu detaylı bir şekilde doktorları tarafından açıklanacaktır. Başka hiçbir bilgiye itibar etmeyiniz. Enfeksiyon riski olduğu için yoğun bakıma kimse alınamıyor. Ancak biliyoruz ki, bütün sanat dünyası, dostları, sevenleri, tüm Türkiye bizimle. Herkese çok teşekkür ediyoruz."

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • Kurtbey 1 yıl önce Şikayet Et
    Rabbim yardım etsin
    Cevapla
  • İlyas 1 yıl önce Şikayet Et
    Allah şifa versin.
    Cevapla