Hababam Sınıfı”nın Bacaksız’na büyük sürpriz!

29 Aralık 2018, 09:50
Hababam Sınıfı”nın Bacaksız’na büyük sürpriz!

Star TV ekranlarında yayınlanan Vahe ile Evdeki Mutluluk'un sunucusu Vahe Kılıçarslan, son bölümde Hababam Sınıfı'nın Bacaksız’ı Tuncay Akça’nın evini baştan aşağıya kadar yenileyerek sürpriz yaptı.

21 yıldır hazırladığı programlarla evini yenilemek isteyen ancak maddi durumu olmayan kişilere yardım ederek evini yenileyen Vahe Kılıçarslan, son olarak “Hababam Sınıfı” serisinin Bacaksız lakaplı oyuncusu Tuncay Akça’yı ziyaret etti. Kılıçarslan’a bu sürprizde Akça’nın filmdeki rol arkadaşları Ahmet Arıman ve Teoman Ayık da yardım etti.

Yenileme işleminin sonuçlarını eşi Selda, çocukları Sena ve Mehmet’le birlikte heyecanla bekleyen oyuncunun mutluluğu kameralara yansıdı. Kılıçarslan, “Bu kez ‘Hababam Sınıfı’nda attığı kahkahalarla bize hep tebessüm ettiren Tuncay Akça’nın evine konuk olduk. Yıllardır Tuncay abi gülüşü ile bize mutluluk verdi. Şimdi sıra bizde” dedi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • mert 1 yıl önce Şikayet Et
    Yakışıklı hareket tebrikler
    Cevapla
  • Yakub 1 yıl önce Şikayet Et
    Ne güzel bir dayanışma. Kutluyorum. Allah cc hediyenizi kabul etsin inşaAllah. Hediyeleşmek sünnettir. Gülmek güzeldir. Arayada ağızların tadını bozanı koyun inşaAllah.
    Cevapla