Ümit Erdim'in eşinden açıklama: Hedefim sekizdi, 20 kilo aldım

29 Aralık 2018, 11:15
Ümit Erdim'in eşinden açıklama: Hedefim sekizdi, 20 kilo aldım

Verdiği kilolarla son zamanlarda magazin gündeminde çok konuşulan ünlü oyuncu Ümit Erdim'in eşi sosyal medya hesabında hakkında çıkan haberlere açıklama yaptı. İşte haberin detayları...

Ünlü oyuncu Ümit Erdim'in hostes eşi Seda Erdim, merak edilen soruları Instagram sayfasında yayınladı. Mayıs ayında kızı Ses'i dünyaya getiren Seda Erdim, hamilelik sürecini de anlattı.

"Oyunculukla hiç alakam yok. Kabin memuruydum, diğer bir deyişle hostes...Hosteslik çok güzel, insana çok katkısı olan bir meslek. Gecesi gündüzü yok doğru ama düzensizliğin içinde düzeni olan bir meslek."

"Sezaryen doğum yaptım. Normal çok istedim fakat sevgili ponçik Ses gelmek istemedi. 42 hafta sabırla bekledim. Her şeyin hayırlısı. Sağlıkla geldi ya önemli olan o.Kilo meselesi en çok takıldığımız kısım. Ben 20 kilo aldım. Hedefim 8 idi. 56 kilo ile hamile kaldım. Hiç takılmayın, kilolar veriliyor."

"5 kilom kaldı. Önceleri takıyordum artık hiç takmıyorum. Diyet de yapmıyorum.Ses'e Instagram sayfası açmayı düşünmedim, düşünmüyorum."

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar