Sinema bilet fiyatları tartışmasında Cem Yılmaz olayı!

Mars Grubu'nun Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar artan bilet fiyatı ve yapımcıların 2019 yılında filmlerin pahalı fiyatlara alınması ile ilgili yaptıkları boykotlara dair çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada Cem Yılmaz üzerinden olayı anlatmasına karşılık, Yılmaz sosyal hesabından cevap vermeli ile olay tartışma başladı. Bu tartışma diğer ünlü isimlerin Cem Yılmaz'ı desteklemesi ile büyüdü.

Geçtiğimiz haftalarda Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz gibi ünlü isimler 2019 yılında çıkacak olan filmlerinin salon işletmeciler tarafından pahalıya satın almak istemeleri üzerine boykot başlattıklarını duyurmuşlardı.

Bunun ardından Sinema salonu Mars Grubu Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Acar, açıklamalarını Cem Yılmaz üzerinden işte bu sözlerle yaptı: "Cem Yılmaz olmazsa başka Cem Yılmaz’lar çıkar. Onlar film çekmezse çekeni bulacağız" 

Bunun üzerine Cem Yılmaz sosyal medya hesabından yapılan ağır eleştirilere çok sert tepki gösterdi. Acar'ın Cengiz Semercioğlu'na verdiği röportajdan görüntü alarak,

Paylaşımında bulundu. Ancak Yılmaz, bununla yetinmedi artan bilet fiyatlarını da hatırlatarak kendisinin neden hedef gösterilmek istediğini bu sözlerle açıkladı:

"Bu cüretkar insanlar gözönünde olan kişileri kullanıp dümenini döndürmek istiyorsa yanlış adres ! Ben filmimi 10 lira kardeşler mısır da bedava der yine gösteririm ! Bunu cümle alem duysun Cem Yılmaz çıkaracak mış mış mış ! Cem Yılmaz çıkardı haberin yok...

Ey ahali ! Bana , filmdeki artiste paraları götürdünüzden başka eleştrisi olmayanlara dahil soruyorum, Sinema bileti kaç lira?  ben filmimi kaç liraya seyircime satıyorum ki bu hanım neyin üzerinden kime kıyak yapıyor ?  Ve utanmadan halkçılık satıyo ! Yap çabuk bileti 15 lira !"

ŞAHAN GÖKBAKAR'DAN YILMAZ'A DESTEK

Cem Yılmaz'ın bu açıklamalarının ardından birçok ünlü isim de sosyal hesaplarında Yılmaz'a destek verici açıklamalar yaptı. Bunların arasında Yılmaz Erdoğan, Şahan Gökbakar ve Kaan Yıldırım oldu.

Gökbakar Instagram hesabı üzerinden Yılmaz'ın üzerinde oynanmış bir fotoğrafını paylaşarak, "Koreden ucaga bindirmisler geliomus... Yeni Cem Yılmaz çıkartacakmiş Cinemaximum Yoneticisi mısır sever hanim ile Cengizin boş salonda kova kova mısır yiyip sohbet etmeleri manidar olmuş! Zira bu gidişle yeni Cemler, yeni Yılmazlar çıkana kadar anca boş salonlarda sadece mısır yenip sohbet edilecek gibi duruyor" notunu paylaştı.

Yılmaz Erdoğan, ise Cem Yılmaz'ın paylaşımını kopyalayarak, "Yeni bir Cem Yılmaz çıkaracağını söyleyecek kadar şaşırmış bu hanımefendiyi ben çıkaramadım. Cem’in söylediklerine katılıyor; bu ayarsız, şuursuz yaklaşımı kınıyorum. C.Semercioğlu’nun, mısır patlağı fonundaki ‘dünya tatlısı’ fotoğrafının manasını da hiç çıkaramadığımı ekliyorum" notunu yazdı. 

Kaan Yıldırım ise "32 senedir hayattayım bir tane daha Cem Yılmaz çıktığını görmedim. Ayrıca Cem Yılmaz gibi insanları da birileri çıkaramaz. Cem Yılmaz sinemada bir çıtadır, vizyondur... Biraz saygı!!" notunu yazarak Yılmaz'a destek verdi. 

Megastar Tarkan'ın kızına altın emzik yağdı

İLİŞKİLİ HABER

Megastar Tarkan'ın kızına altın emzik yağdı
Oğulcan Engin annesi Seda Sayan'ın doğum gününü kutladı

İLİŞKİLİ HABER

Oğulcan Engin annesi Seda Sayan'ın doğum gününü kutladı
Hazal Kaya ile Ali Atay evleniyor mu?

İLİŞKİLİ HABER

Hazal Kaya ile Ali Atay evleniyor mu?

BİR YORUM YAPIN 18

Sevsen Aslantepe 5 yıl önce

Kendi reklam ını yapmak için bir ünlü adını kullandı. Okan Bayülgen e örneğin " Niçin Burcu Esmersoy için çirkin kız" dediniz diye sormuştum fi tarihinde. "Güzel kız" desem ona bir yararı olmazdı" demişti. Çok doğru. Bu hanım da öyle yapmak istedi. Kendine az Yılmaz a çok yararı oldu kanımca.

mkaras05 5 yıl önce

Kendileri oynayıp kendileri izlesinler

zafergülten 5 yıl önce

aklı olan sinemaya gitmek yerine,filmleri internette izler,ben öyle yapıyorum,sinemaya bir bilete 15-20 tl verene kadar limitsiz internete ayda 70 tl ödüyor,film izliyor,görüntülü şarkı izliyor,hatta kitap bile okuyorum. inanırmısınız tanesi 25-30 tl ye satılan çizgi romanları bile okuyorum,onun bile kanalı var.

Toplam 2 beğeni

abdullah 5 yıl önce

Sınırsız internet sağolsun. Cem yılmazın bol küfürlü filmlerine para vermem doğrusu

Toplam 2 beğeni

Vatandaş 5 yıl önce

Korsanı desteklemen küfür etmekten daha günah

Toplam 2 Beğeni

fikret yiğit 5 yıl önce

cine maxsimumda flim izlememki ben dehşet pahalı bi 3 de flim 35 40 tl olurmu ayıptır aynı flimi başka bir sinemada hafta içi 12 tl izliyorum hafta sonu 15 tl

Yorumların Tümünü Okuyun