Cem Yılmaz: Filmlerimi bedava gösteririm

08 Ocak 2019, 09:27
Cem Yılmaz: Filmlerimi bedava gösteririm

Mars Group sinema biletlerinin yanında mısır ve içecek vererek bilet fiyatlarını pahalı yapması yapımcıları harekete geçirdi. Grubun kurumsal başkanının yaptığı açıklama ardından yapımcılardan ardı sıra açıklamalar geldi. Cem Yılmaz son olarak filmlerini bedava göstereceğiniz belirtti.

Mart ayında başlayacağı gösteriler öncesi Amerika'ya tatile giden Cem Yılmaz, hava alanında gazetecilerle konuştu. Son olarak Yılmaz Erdoğan'ın sinema salonları zincirine yaptığı sert çıkışın ardından Yılmaz'a bilet fiyatları hatırlatıldı.

Cem Yılmaz

Yılmaz, "Benim için fark etmez, filmlerimi bedava bile gösteririm" şeklinde açıklama yaparak tartışmaya son noktayı koydu. Ardından gösteri biletlerinin karaborsaya düşmesine ise "Avrupa’da böyle şeyler yaşanıyor. İlgi olması güzel" yorumunda bulundu.

Cem Yılmaz

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
6 Yorum Var
 • Emre Kadıoğlu 1 yıl önce Şikayet Et
  Adam bilet başına 5 TL ancak alıyor, sinemacılar katakulli ile anlaştıkları payı arttırıyor ve millet gene de Cem Yılmaz'a kızıyor.
  Cevapla
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Parayı burada kazan, harcamaya Amerika'ya git. !!
  Cevapla
 • Tuzsuz Deli Bekir 1 yıl önce Şikayet Et
  Filmi anladık ama gösteri fiyatları senin elinde değil mi? Onlar neden 300 400 lira??
  Cevapla
 • Sakaryalı Mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  Her türlü haksız kazanç haramdır.Serbest piyasa, abrakadabra yap köşeyi dön, köşeden sonra iki metre kare çukur vesselam.
  Cevapla
 • karadenizli 1 yıl önce Şikayet Et
  Adam siyahdan başka bişey giymiyor tek ufak bi valiz amerikaya gidiyor ne güzel
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun