Geçtiğimiz akşam düzenlenen Engelsiz Yaşam Vakfı etkinliğinin açık arttırmasında Demet Akalın, Müslüm Gürses'in gömleğini 10 bin TL'ye, Ferman Toprak da filmin oyuncuları tarafından imzalanan afiş ve zümrüt yüzüğe 23 bin lira ödedi.

Engelsiz Yaşam Vakfı'nın "9.Yılın En İyileri Ödül Töreni" önceki akşam düzenlenen görkemli bir tören ile gerçekleşti. Törene Müslüm filmi damga vurdu. Toplam beş ödül birden alan 'Müslüm' filmi adeta ödül yağmuruna tutuldu. 

demet akalın

Gecede Filmin oyuncuları tarafından imzalanan afiş ile birlikte açık artırmaya çıkan pırlanta taşlı zümrüt yüzük şarkıcı Ferman Toprak tarafından 23 bin liraya satın alındı. Müslüm Gürses'e ait gömlek ise yine açık artırma da Demet Akalın tarafından 10 bin liraya satın alındı.

derman toprak

Beş ödül birden alarak ödülleri silip süpüren filme "Yılın En İyi Filmi" ödülü verildi. Ödülü filmini yapımcısı Mustafa Uslu alırken filmin yönetmenleri Can Ulkay ve Ketche "En İyi Yönetmen" ödüllerini aldılar. Filmin başrol oyuncuları Timuçun Esen "En İyi Erkek Sinema Oyuncusu" ödülünü, Zerrin Tekindor ise "En İyi Kadın Sinema Oyuncusu" ödülünü aldılar.

müslüm

İLİŞKİLİ HABER

Özlem Ada Şahin ve Arya'nın kar eğlencesi

İLİŞKİLİ HABER

Yusuf Güney'den darp iddialarına yanıt!

İLİŞKİLİ HABER

Esra Bilgiç Londra yolcusu

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü oyuncu Wilma Elles mezara girdi!

İLİŞKİLİ HABER

Yeşilçam yıldızı Bahar Öztan: Bugün yaşamıyordum!

BİR YORUM YAPIN 0