Ünlü yeşilçam yıldızı Bahar Öztan, bir zamanlar kanser tedavisi gördüğü zamanları 2. sayfaya konuk olduğu zaman anlattı. İşte, haberin ayrıntıları...

Ünlü yeşilçam yıldızı Bahar Öztan kanser tedavisi gördüğü sıralarda ne kadar zor zamanlar geçirdiğini anlattı. Öztan, o zamanları unutamadığını çarpıcı açıklamaları ile konuk olduğu 2.sayfa programında dile getirdi.

Bahar Öztan

Yeşilçam yıldızı Öztan,“Kanser çok zor bir hastalık. Uzun süren, ailesine de zor olan bir hastalık. Kayıp çok oluyor. Bunu bilerek mücadele etmek çok zor. Ama mücadele etmek zorundasınız. Ben 3 senedir uğraşıyorum. Çok zaman gereken bir şey. Çok sabırlı olmanız gereken bir hastalık. Grip gibi değil. Psikolojisi bambaşka bir şey. Ben uzun tetkikler yapıldı, yapıldı bulunamadı. Uzun bir zaman sonra öğrendim. Kanseri öğrenince rahatladım. Çünkü ne olduğunu bilmiyorsunuz. İlk hastalık zamanında şişkinliğim vardı. İkinci kez hastalandığımda müthiş ağrılar çektim. Rabbim mücadele etmeme izin verdi, ben de hiç bırakmadım. Kanser hastalarına tek söyleyeceğim şey umutlarını hiç kaybetmemeleri. Ben de herkes gibi çok sağlıklı bir insandım. Yememe içmeme dikkat ederdim. Ben iki sefer de dördüncü evreden döndüm. En son ameliyatım 13 saat sürdü. İlkini atlattım, ikincisini öğrendiğimde çok acı çekiyordum. ‘Artık ne olacaksa olsun’ dedim. Doktorum çok titizlikle ameliyatımı yaptı. Ameliyattan sonrası da var. Ona da bir şey demiyorum. O kemoterapi var ya… Ona bir şey demiyorum! Tam iyileşeceksiniz. Kemoterapi başlıyor ve vücut yeniden darbe alıyor. Saçlar, kaşlar, kirpikler dökülüyor. Doktorlar arkadaşlarıma ömrümün çok az kaldığını söylemişti. Üzülüyorsun haliyle. Üzülünce de ‘neden üzülüyorsun ya, daha gençler var' diyorlar. Bunu söyleyen benim biyopsimi yapmış bir doktor. Çok acımasız bir sektör. Ben o ekibe güvenseydim, bugün yaşamıyordum. Hastalığı bilmediğiniz süre çok gergin. Sonrası rahat… Benim saçlarım dümdüzdür. İlk hastalıktan sonra yine dümdüz çıktı. İkinci hastalıktan sonra bildiğiniz bonus oldum” açıklaması ile geçmişe dair duygularını ifade etti.

İLİŞKİLİ HABER

Demet Akalın ve Ferman Toprak'tan anlamlı hareket!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk: Üzerimdeki sahte!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü oyuncu Wilma Elles mezara girdi!

İLİŞKİLİ HABER

Sosyal medya fenomenleri: O zaman dans!

İLİŞKİLİ HABER

Engelli ile hem güldürdü hem düşündürdü

BİR YORUM YAPIN 1

Atabey 3 yıl önce

Her şey imtihan bacım..Rabbim tüm hastalara şifa versin ondan geldik ona döneceğiz.kaçar göçer yok..

Toplam 2 beğeni