Şahin Kendirci'nin ikizini görenler şaşırdı

13 Ocak 2019, 13:29
Şahin Kendirci'nin ikizini görenler şaşırdı

Yetenek Sizsiniz'den sonra O Ses Türkiye ve daha sonra Müslüm filmi ile tanın Şahin Kendirci'nin ikiz erkek kardeşi bir restoranda komi olarak çalışıyor.

Gişe rekoru kıran Müslüm filminde Müslüm Gürses'in çocukluğunu canlandıran Şahin Kendirci'nin ikizi Adana'da bir restoranda çalıştığı ortaya çıktı. 7 milyon kişi tarafından izlenen Müslüm filminin başrolünde oynayan Kendirci'nin çift yumurta ikizi olan Muhammet 10 yaşından beridir ailesine yardımcı oluyor. 

Şahin Kendirci ikizi Muhammet

İkizleri birbirinden ayıran tek nokta sesleri olduğunu söyleyen Muhammet, kardeşi ile gurur duyduğunu belirtti. Muhammet ayrıca "O benim canımdır, onun benden sesi güzel, ben de ondan daha yakışıklıyım" şeklinde konuştu.

Muhammet Kendirci

Çocuk yaşta ailesine destek olan ikizler çalışmayı çok sevdiklerini anlattı. Muhammet, Şahin hakkında "Şahin’le beraber düğünlerde havaya atılan paraları toplayarak çalışmaya başladım. Müslüm filmine Şahin seçilince ailece çok mutlu olduk. Sesi ve kendisiyle çok gururlandım. Ben kendi sesimi pek beğenmiyorum. Ben şarkı söyleyerek değil çalışarak hayatımı devam ettirmek istiyorum" anısını anlattı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • lokman 1 yıl önce Şikayet Et
    restoranın bodrumdan çıkış yerindeki kire bak
    Cevapla