Çirkin eleştiriye Gamze Özçelik'ten yanıt geldi!

15 Ocak 2019, 21:48
Çirkin eleştiriye Gamze Özçelik'ten yanıt geldi!

Son dönemlerde tesettüre giren ve dernek kurup yardım faaliyetlerini artıran oyuncu Gamze Özçelik'e, Selda Alkor hadsiz eleştirilerde bulundu. Özçelik ise sosyal medya hesabından yapılan çirkin eleştiriye usulünce yanıt verdi.

Kanal D'de yayınlanan magazin programına konuk olan Selda Alkor, Afrika'da su kuyuları açan, Suriyeli mültecileri ziyaret edip hediyeler ve yardımlar yapan oyuncu Gamze Özçelik'i hedef alan çirkin eleştirilerde bulundu. Oturduğu yerden eleştiri yapma hakkını kendinde bulan sanatçılar kervanına katılan Alkor, insanlara umut olan Özçelik hakkında "Afrika'yı bırakıp Türkiye ile ilgilensin" şeklinde konuştu.

Yaptığı bu yersiz açıklamanın karşılığını sosyal medya kullanıcıları verdi. Birçok kullanıcı Alkor'un oturduğu yerden yaptığı eleştiriye işte bu tepkileri verdi.

Daha sonra tesettürlü oyuncu Özçelik, ise sosyal medya hesabından yapılan yardımların, bağışların ve açılan kuyuların nasıl yapıldığını ayrıca ülke içerisindeki faaliyetleri de "Toplu cevap olsun ümidiyle" başlığıyla açıkladı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
23 Yorum Var
 • Fadime çakır 6 ay önce Şikayet Et
  Önce vatandaki fakir fukara göetilmeli daha sonra yurtdışındakiler .ülkemizde bırakın hayvanları birçok aç insan var
  Cevapla
 • Bidost 9 ay önce Şikayet Et
  Bu Selda alkor ne bağnaz ne ırkçı ne basit ne ilkel bi insanmış, yazık ki ne yazık. Bir de sanatçı demiyorlar mı...
  Cevapla
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah Gamze hanıma merhamet Edip ona merhamet vermiş. Merhametsizler bunu anlamaz.
  Cevapla
 • Takdir 1 yıl önce Şikayet Et
  Gamze hanımı takdir ediyorum. Tv projesi olmasa da bos bos oturmuyor bir şekilde üretici oluyor dolaylı olarak, iyiliklere aracı oluyor. Ülkemizde bir sürü zengin var milyarder onlara diyebiliyor musunuz milyonları şuraya buraya yardım et diye. Kazanan kişinin tekelindedir nereye kime yardım edeceği. Böyle elestri yapanlar önce nasilsin diye insana yöneltilecek sorular sorsa daha şık olur. Kimin ne yaptığıyla değilde ben ne yaptım ne yapıyorum demeli insan. Iki sanrıda tanımam sadece gamze ozceligin herhangi bir kar almadan gönülle bu işe baş koymuş olması takdir edilesi bir çalışma benim açımdan.
  Cevapla
 • Harun Türkyılmaz 1 yıl önce Şikayet Et
  İnsanlara yardım hayır işidir Allah (c.c) bunu herkese nasip etmez gamze kardeşimden Allah razı olsun kızın başına gelmeyen kalmadı yaradanın merhametine mazhar olmuş kapanmış birde hayır işlerinde koşuşturuyor ne mutlu ona rabbim hem muvaffak etsin yemde yâr ve yardımcısı olsun inşaallah
  Cevapla
 • ERDOĞAN 1 yıl önce Şikayet Et
  Tam isabet. Gamze hm bir diziden begendiğim hanımefendi. ALLAH RAZI OLSUN YAPTIKLARI BU GÜZELLİKLER İÇİN ESKİLER DAHA MERHAMETLİ OLUR AMA ARADA BÖYLE SANATCILAR ÇIKIYOR ALLAH İÇİNE MERHAMET VERSİN GAMZE HANIM GİBİLERİNİ ÇOGALTSIN İNŞAALLAH AMİN
Yorumların Tümünü Okuyun