Game of Thrones’un yıldızı Sophie Turner, koronavirüsü ciddiye almayıp, evinde kalmayanlarla alakalı sosyal hesabında sert eleştiride bulundu.

Game of Thrones’un yıldızı Sophie Turner, dünyayı saran koronavirüs tehdidine karşı hayranlarına uyarıda bulundu. 24 yaşındaki hamile oyuncu, cuma gecesi eşi Joe Jonas ile Instagram’dan canlı yayın yaparak, salgında sosyal mesafenin önemine dikkat çekti.  Aynı zamanda Lost dizisinin oyuncusu Evangeline Lilly’nin koronavirüse rağmen hayatın devam ettiği açıklamalarına da gönderme yaptı.

Sophie Turner

Turner, “Evde kalın, aptallık etmeyin. Özgürlüğünüzü sağlığınızın üstünde görüyorsanız, başlarım sizin özgürlüğünüze. Başka insanları, etrafınızdaki korunmasız insanları enfekte edebilirsiniz.Dolayısıyla evde kalın arkadaşlar. Aksi, cool bir davranış, zekice bir hareket değil” şeklinde konuştu.

Evangeline Lilly

Lost dizisinin oyuncusu Evangeline Lilly, "Bazı insanlar hayatlarına özgürlüklerinden daha çok değer verir, bazılarıysa özgürlüklerine hayatlarından daha çok değer verir. Herkes kendi seçimini yapar" açıklamasıyla tepkileri üzerine çekmişti.

SAÇLARIMI YIKAMAMA İZİN YOKTU!

İngiliz oyuncu Sophie Turner, oyunculuk zamanı boyunca hedeflediği başarıya Game Of Stones dizindeki Sansa karakteri ile ulaştı. Bir dergiye yaptığı röportajda ise oldukça zor zamanlar geçirmesiyle alakalı çarpıcı açıklamalar yaptı.

Game of stones sansa

Sophie Turner, “Beşinci sezon boyunca benden saçlarımı yıkamamamı istediler. Bu gerçekten iğrençti” açıklamasında bulundu.

Sophie Turner

Sophie Turner, Kar yağan sahnelerde ise saçlarının daha çok birbirine yapıştığını ve durumun iyice rahatsız ettiğini ifade ederken saçının yıkamasına izin verilip peruk takılmasının istendiğini de açıkladı.

Game of stones

ingiliz oyuncu Sophie Turner

İLİŞKİLİ HABER

Bensu Soral gönüllü iyilik elçisi oldu! Bensu Soral kimdir?

İLİŞKİLİ HABER

Hızlı ve Öfkeli'nin yıldızı İdris Elba koronavirüse yakalandı

BİR YORUM YAPIN 0