Bensu Soral gönüllü iyilik elçisi oldu! Bensu Soral kimdir?

23 Mart 2020, 16:11
Bensu Soral gönüllü iyilik elçisi oldu! Bensu Soral kimdir?

Genç oyuncu Bensu Soral verdiği bir röportajda "Ben kendimi o kadar güzel bulmuyorum" diyerek sevenlerini şaşkına uğratmıştı. Şimdi de bir sosyal yardımlaşma derneğinin gönüllü elçisi oldu.

Türkiye’de ve dünyada dezavantajlı bölgelerde yaşayan 7-13 yaş arası çocukların yeteneklerini keşfetmelerini ve geliştirmelerini hedefleyen atölye ve saha çalışmaları gerçekleştiren SosyalBen Vakfı’nın 2020 yılı için Gönüllü Elçisi Bensu Soral oldu.

AHIM ŞAHIM BİR GÜZELLİĞİM YOK DEDİ

İçerde dizisiyle yıldızı parlayan şu sıralar Organize İşler 2 filmiyle beyazperdede boy gösteren Bensu Soral, "Ben kendimi o kadar güzel bulmuyorum. Çirkin de bulmuyorum ama hiçbir zaman kendime ‘çok güzelim’ demiyorum. Öyle ahım şahım bir güzelliğim yok!” diyerek,  “Kötü şeyleri bile olumlu karşılıyorum. Bazıları yok böyle Polyannacılık diyor ama ben böyleyim. Kötüde bile iyiyi bulurum” sözleriyle herkesi şoka uğrattı.

Bensu Soral

BENSU SORAL KİMDİR?

23 Mart 1991 yılında Bursa'da dünyaya gelen Bensu Soral, İnegöl Turgutalp Anadolu Lisesinden mezun olmuştur, ardından Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü'nde eğitimini tamamlamıştır.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • İnan 1 yıl önce Şikayet Et
  Buse Varol hepinizden güzel.hanım hanımcık
  Cevapla
 • gyrex 1 yıl önce Şikayet Et
  katılıyorum sana
  Cevapla
 • serdar 1 yıl önce Şikayet Et
  Haklı
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Kendince Mütevazi olmuş :) Hayır olurmu çok güzelsin dedirtecek :)
  Cevapla
 • İlknur B. 9 ay önce Şikayet Et
  Kesinlikle mütevazı bi tavır sergilemiş