Ünlüler sinema yasasından memnun döndü!

31 Ocak 2019, 10:56
Ünlüler sinema yasasından memnun döndü!

Beştepe'de gerçekleşen ve Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzalanması ile gerçekleşen sinema yasası toplantısına bazı sanatçılar da katıldı.

Şahan Gökbakar, Ata Demirer, Mahsun Kırmızıgül, Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Oktay Kaynarca ve Burak Özçivit gibi isimler Beştepe'de Başkan Erdoğan ile bir araya geldi. Başkan Erdoğan sinema yasasının kabul edip imza attı. Daha sonra sanatçılar İstanbul'a döndü. Atatürk Havalimanı'nda görüntülenen sanatçılar sürecin çok hızlı işlemesinden memnun kaldıklarını belirtti.

Şahan Gökbakar

Şahan Gökbakar kendisine yöneltilen "Toplantıda yasa dışında bir şey konuşuldu mu?" sorusuna "Yasa dışı bir şey konuşmadık. Yasa dışı işlere girmiyorum" şeklinde esprili bir yanıt verdi. Ayrıca, "Beklenen bir yasaydı. Olması gerekiyordu. Cumhurbaşkanımız imzası ile finalize oldu. Çok güzel geçti ve çok güzel ağırlandık" açıklamalarını da ekledi.

Demet Akbağ

Demet Akbağ ise "Çok çok önemli bir yasa bütün sinemacılara, izleyicilere hayırlı olsun. Çok hızlı bir süreçti. Çarçabuk çıktı. Güzel bir toplandı oldu" şeklinde konuştu.

Yılmaz Erdoğan

Yılmaz Erdoğan'da "Uzun zamandır beklediğimiz bir yasaydı. Şimdikiler için ve bundan sonraki kuşaklar için çok güzel oldu. Herkese hayırlı olsun" açıklamalarında bulundu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar