Avukatı Berkay'ın gerçek gelirini açıkladı!

31 Ocak 2019, 12:46
Avukatı Berkay'ın gerçek gelirini açıkladı!

Dün gerçekleşen Kavga duruşmasında Berkay aylık gelirinin bin lira olduğunu duyurmuştu. Daha sonra vergi kaçırma iddialarına kadar giden haberler ardından Berkay'ın avukatı gerçek geliri açıkladı.

Arda Turan ile Berkay arasında yaşanan dünkü davada Berkay'ın gelir açıklaması gündeme oturmuştu. Sosyal medya üzerinde eşinin fotoğraflarının altına ağır eleştiriler gelmişti.

Berkay ve eşi Özlem

CİMER'e yağan şikayetler üzerine de Berkay'ın gerçek gelirinin ne olduğu soruldu. Şarkıcı gelirini açıklamadığında Maliye devreye girecekti. Bunun üzerine avukatı Ayşegül Mermer konu hakkında şu açıklamaları yaptı:

 "Berkay'ın teliflerden kazandığı ortalama aylık geliri 200 bin TL'dir. Maalesef bu konuyla gündeme gelmeyi istemezdik. kendi davasının önüne geçti. Müvekkilim tamamen yanlış anlaşıldı mahkemeye kandırmak ve gibi bir düşüncesi olamaz. Bu bin TL olayını Berkay kazancını asgari ücret ortalamasını bildiği için söylememişti. Bu zaten ceza davasıdır. Zaten bunun öncesinde sorulduğunda gelirini beyan etti ve dosyasında bu yazıyor. Berkay Şahin böyle söylemesinin nedeni asgari ücret diye bir şey var orada onu söylemekten çekindiği için söylemedi. Burada kandırmaca yok. Usülen sorulan bir sorudur hakim bile bildiği için 'emin misin' diye sormadı. Berkay'ın vergi açısından sıkıntı olamaz çünkü her şeyi belgeli. her iki taraf birbirine saygı gösterdi. normal bir ortam vardı. konuşulması gereken konu ortadaki silah."

BERKAY'DAN SOSYAL MEDYADAN BUNLARI PAYLAŞMIŞTI

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar