Yeşilçam'ın usta ismi Aytaç Arman'ın yoğun bakıma kaldırarak durumunun çok ağır olduğu bilgisini Onur Akay vermişti. Usta sanatçı hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Yalçın Menteş’in yoğun bakıma kaldırıldığını duyuran ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, şimdi ise Yeşilçam’dan bir üzücü haber verdi ve ünlü sinema sanatçısı Aytaç Arman’ın yoğun bakımda olduğunu duyurmuştu.

Akay, “Üzücü haberler hep üst üste geliyor. Bugün sabah Tahir Sarıkaya’nın ekibinden muhabir Aşkın Şeker’le, Yalçın Menteş’i ziyaret etmek için tedavi gördüğü hastaneye giderken, üzücü bir haber daha aldım. Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Aytaç Arman da yoğun bakıma kaldırıldı. Değerli oyuncumuz kanser tedavisi görüyordu ve hayranlarını üzmemek adına herkesten saklıyordu. İstanbul Onkoloji Hastanesi’nin yoğun bakım servisinde yatan değerli oyuncumuzun durumu çok ağır, ne olur dualarınızı esirgemeyin.” ifadelerini kullandı.

aytaç arman

AYTAÇ ARMAN KİMDİR?

1966 yılında Tarsus'ta bir boya fabrikasında işçiında Mimarlık ve Mühendislik fakültesinde okurken Ekstra Ekspres gazetesinin açtığı artist yarışmasında ikinci oldu.  Aytaç Arman, 1974 yılındaSüreyya Duru'nun yönettiği, Perihan Savaş ile baş rolünü paylaştığı "Bedrana" adlı film; 11.Antalya Altın Portakal Film Yarışması'nda En iyi 2. Film" ödülü aldı. 1977 yılında baş rolünü Semra Özdamar'la paylaştığı; Süreyya Duru'nun yönettiği "Kara Çarşaflı Gelin" 14. Antalya Altın Portakal Film Yarışması'nda "En İyi Film" ödülü kazandı.  Aytaç Arman, rol aldığı bir çok sinema filminden başka bir çok dizide de oynamıştır. Aytaç Arman, evlidir. Bir oğlu vardır. 

İLİŞKİLİ HABER

Ocak ayında en çok onlar konuşuldu

İLİŞKİLİ HABER

Canan Karatay: Kolesterol diye bir hastalık yok

İLİŞKİLİ HABER

Necati ve Nagehan Şaşmaz davasına yayın yasağı!

İLİŞKİLİ HABER

Onur Büyüktoğçu'nun inanılmaz değişimi!

BİR YORUM YAPIN 3

Nur ssm 2 yıl önce

Çok üzüldüm

Ela 2 yıl önce

Allah rahmet eylesin

Sivas 58 2 yıl önce

Allah rahmet eylesin. Sevdiğimiz bir sanatçıydı.