Survivor yayından kaldırılıyor mu? Acun Ilıcalı açıkladı...

18 Şubat 2019, 09:43
Survivor yayından kaldırılıyor mu? Acun Ilıcalı açıkladı...

TV8 ekranlarında yakın zamandan itibaren başlayan ve geçtiğimiz yıllarda milyonlarca kişinin severek takip ettiği Survivor, bu yıl beklenen reyting alamamasından dolayı yayından kaldırılacağı haberlerine Acun Ilıcalı hakkında açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından Survivor Türkiye- Yunanistan'ın yayından kaldırılıp formatının değiştirileceği iddiaları hakkında konuşan Acun Ilıcalı, "Survivor Türkiye-Yunanistan formatının değişeceği haberi bizi ekip olarak güldürülüyor. Haftada 4 gün Survivor ile prime time'da Şubat ayının 1.kanalıyız. izleyicilerime teşekkür ederiz." dedi.

İŞTE ACUN'UN O AÇIKLAMASI;

Survivor açıklama

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
10 Yorum Var
 • serkan 1 yıl önce Şikayet Et
  ne izler ne de izletirim izleyene de akıl dilerim.
  Cevapla
 • yurttaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Kabak tadı verdi tv8 in programları yıllardır aynı formatta.Hergün aynı terane aynı tatava insanı bıktırıyorlar.Evveliyatından beri takibi bıraktım belgesel kanalı izliyorum en azından genel kültürümüz artıyor.
  Cevapla
 • Cenk 1 yıl önce Şikayet Et
  Hayatta gördüğüm en değersiz program kim ne amaçla seyreder çözemedim gitti, o güzelim vakitler böyle boş şeylere harcanır mı gözlere yazık
  Cevapla
 • Vatann sever 1 yıl önce Şikayet Et
  2 kişi elendi aha olmadı 2 kişidaha getirdim takımlar güçsüz kaldı aha onları tekrar karıştırdım .böyle program mı olur tadı kaçtı BEN SEYRETMİYORUM
  Cevapla
 • halil 1 yıl önce Şikayet Et
  seyredenler utansın.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun