Mehmet Ali Erbil'in kızı sağlık durumu ile ilgili konuştu

19 Şubat 2019, 09:36
Mehmet Ali Erbil'in kızı sağlık durumu ile ilgili konuştu

Uzun zamandır hastanede tedavi gören Mehmet Ali Erbil'in küçük kızı Yasemin Erbil bir alışveriş merkezinde objektiflere takıldı. Alışveriş turuna çıkan Yasemin Erbil'in keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.

Evinin banyosunda düşüp kaburgalarında hasar olan Mehmet Ali Erbil, kaçış sendromunun nüksetmesi ile beraber aylarca tedavi gördü. Son olarak uyanan ve Ali Koç ile görüntülü konuşan Erbil'in sağlık durumu ile ilgili kızı Yasemin Erbil açıklamada bulundu.

Mehmet Ali Erbil

Yasemin Erbil bir alışveriş merkezinde mağazaları dolaşırken kendisini görüntüleyen muhabirleri kırmadı ve babası ile ilgili sağlık sorularını yanıtlad: "Durumu iyiye gidiyor. Yoğun bakımdan odaya geçtik artık çok şükür. Bu süreç gerçekten zordu, yaşamıyor gibiydim. Kendine geldiğinde ondan ilk duyduğum söz de ‘Bir şeye ihtiyacın var mı?’ oldu. Hayatımda yaşadığım en güzel andı."

Yasemin ERBİL

Daha sonra genç kız oyuncu olmak için eğitim aldığını "Artık ciddi şekilde oyunculuk yapmak istiyorum. Bunun için üç yıldır eğitim alıyorum. Babasına güveniyor gibi bir görüntü oluyor ama babamın torpiline ihtiyacım yok. Zaten ona güvenseydim daha erken adım atardım" sözleri ile açıkladı. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar