Diriliş Ertuğrul ekibinin acı kaybı!

TRT 1 ekranlarının her Çarşamba reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un ışık ve ekipman teminatını sağlayan Meta Işık şirketi ortaklarından Cem Kaygusuz hayatını kaybetti.

Diriliş Ertuğrul, Söz, Kut'ül Amare, Bir Zamanlar Çukurova ve Avlu gibi başarılı dizilerin  ışık ve ekipman teminatını sağlayan Meta Işık şirketi ortaklarından 49 yaşındaki Cem Kaygusuz hayatını kaybetti. 

cem kaygusuz

cem kaygusuz

Kaygusuz'un, 26 Şubat Sallı sabahı uykusunda kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdiği öğrenildi. Henüz 49 yaşında olan Kaygusuz'un 2 çocuğu bulunuyor. Cem Kaygusuz'un naaşı, 27 Şubat Çarşamba günü (bugün) Şakirin Camii'nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'na defnedilecek.

Bengü: Erkek olursa babamın adını vereceğiz

İLİŞKİLİ HABER

Bengü: Erkek olursa babamın adını vereceğiz
Ezgi Mola tartıya rüşvet verdi

İLİŞKİLİ HABER

Ezgi Mola tartıya rüşvet verdi
Murat Göğebakan anısına konser!

İLİŞKİLİ HABER

Murat Göğebakan anısına konser!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 2

Kader 5 yıl önce

Kader de yatakta ölmek varmış. Geride kalanlara sabır kendisine allah rahmet eylesin.

Şükrü 5 yıl önce

Allah rahmet eylesin...

Toplam 1 beğeni