Ünlü manken Demet Şener, 2005 yılında Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğünle İbrahim Kutluay ile evlenmişti. Ünlü çift önümüzdeki günlerde anlaşmalı bir şekilde boşanma davası açtı.

Evlilik birliğinin temelinden sarsılmış olması ve ortak hayatın çekilmez hale gelmiş olması sebebi mahkemeye başvuran manken Demet Şener ve İbrahim Kutluay, boşanma konusunda anlaştıklarını belirten bir açıklama yaptı. 

Demet Şener’in, ‘Evlilik birliğinin temelinden sarsılmasını’ ve ‘aldatıldığını’ ileri sürerek 2016 Ekim’inde açtığı çekişmeli boşanma davası 19 Ocak 2018’de sonuçlanmış, mahkeme çiftin boşanmasına karar vermişti.

Demet Şener, tazminat yönünden kararı temyiz ederek, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi’ne taşımıştı. Demet Şener, avukatı aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne açtığı anlaşmalı boşanma davasında; İbrahim Kutluay ile 2001’de tanıştıklarını, 15 Temmuz 2005’te evlendiklerini belirtti. Evliliklerinden 13 yaşında bir kız ve 10 yaşında bir erkek çocuklarının bulunduğunu belirten Demet Şener, dava dilekçesinde İbrahim Kutluay’a açtığı çekişmeli boşanma davasındaki sadakatsizlik iddialarına iki cümle ile üstü kapalı yer verdi. Dilekçede, Demet Şener’in ev adresi yer alırken, İbrahim Kutluay’ın ise iş adresine yer verildi.

İLİŞKİLİ HABER

Başkan Erdoğan'dan yönetmen Kutluğ Ataman'a teklif!

İLİŞKİLİ HABER

Hande Yener: Kürk giyemem fakirim!

İLİŞKİLİ HABER

Emrah'tan Tarkan benzeri paylaşım!

İLİŞKİLİ HABER

Artvin kavurması marka oluyor

İLİŞKİLİ HABER

Dilan Çiçek Deniz çocukluk fotoğrafını paylaştı! Görenler inanamadı!

İLİŞKİLİ HABER

Demet Akalın: Doğum günümü Hande ile kutlayacağım!

BİR YORUM YAPIN 0