Dilan Çiçek Deniz çocukluk fotoğrafını paylaştı! Görenler inanamadı!

28 Şubat 2019, 10:38
Dilan Çiçek Deniz çocukluk fotoğrafını paylaştı! Görenler inanamadı!

Son zamanlarda favori dizi haline gelen Çukur dizisinin başrol oyuncusu Dilan Çiçek Deniz, Sena karakteriyle ekran karşısına geçerek kendini tanıttı. 24 yaşındaki genç oyuncu hayatı ile alakalı sosyal medya üzerinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte, haberin ayrıntıları...

Çukur dizisinin sevilen karakteri olmayı başarmış Sivas doğumlu oyuncu Dilan Çiçek Deniz, kendi ve hayatıyla alakalı yorumlarda bulundu. Çocukluk fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan oyuncu Çiçek, doğum gününü kutlayan takipçilerine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dilan çiçek deniz

Dilan Çiçek Deniz, “İlk fotoğraf anneannem ve dedemin evinde, Nevşehir'de çekildi. Televizyona bakıp hayaller kurarken… Büyüyorum. Her gün bir şey öğreniyorum. Mutlu oluyorum, ağlıyorum… Öğreniyorum. Büyüdükçe mi öğreniyorum, öğrendikçe mi büyüyorum paradoksunda kalsam da ne olursa olsun öğreniyorum."

Dilan çiçek deniz paylaşımları

“Yağmuru bekler gibi bekleyin her şeyi” demiş. Bazı şeyleri kabul etmeye çalışıyorum. İyi ki deneyimliyorum, iyi ki… Ailem, kan bağı olmayan kız kardeşlerim, erkek kardeşlerim iyi ki var. İyi ki varsınız. Destekleriniz benim için çok önemli. Hepinize çok teşekkür ederim. İyi ki beraber büyüyoruz ! 24″notunu takipçileriyle paylaştı.

Dilan çiçek denizDilan Çiçek Deniz haberleri

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar