Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Tuba Ünsal, yapımcılığını üstlendiği iki yeni tiyatro ve sinema projesini açıkladı.

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, kendisi gibi oyuncu Songül Öden'in 7 farklı kadın karakterini canlandıracağı, Ezel Akay’ın yönetmenliğini üstlendiği, senaryosu Sevilay Saral’a ait tek perdelik 'Lâl Hayal' tiyatro oyunu ve yeni sinema filmi 'Masallardan Geriye Kalan' için kolları sıvadı.

24 Mart'ta Uniq İstanbul’da prömiyer yapacak olan ‘Lâl Hayal’ oyunu, bir seneye yakın verilen emeğin sonucu ortaya çıktı. Oyunun ekibinde bir kadın koalisyonunun oluştuğunu belirten Tuba Ünsal, oyunun senaristi, müziği, produksiyon ve yaratıcı ekibinde de kadın egemenliğinin hakim olduğunu belirtti. Songül Öden ile aynı projede buluşan Ünsal, "Songül benim tiyatroda ustamdır, ondan çok şey öğrendim. Şimdi yapımcı olarak onun yanında olmaktan mutluyum" dedi. 

Güzel oyuncu, Uğur Yağcıoğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği 'Masallardan Geriye Kalan' filminde ise Özgür Çevik ile kamera karşına geçti. 'Asya' karakterini canlandıran Tuba Ünsal, görmeye alışık olmadığımız bir imaj ve karakterle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 

İLİŞKİLİ HABER

Doğa Rutkay gözyaşlarına hakim olamadı!

İLİŞKİLİ HABER

Aslı Enver'den Murat Boz'a övgü dolu sözler!

İLİŞKİLİ HABER

Reyhan Karaca konuştu: Şimdiki şarkılar fast food!

İLİŞKİLİ HABER

Hadise 5 milyon TL’ye el sıkıştı!

İLİŞKİLİ HABER

Zeynep Beşerler kardeşi Derya Beşerler hakkında konuştu!

BİR YORUM YAPIN 0