Tamer Karadağlı'dan yıllar sonra gelen Asmalı Konak itirafı

26 Mart 2019, 10:57
Tamer Karadağlı'dan yıllar sonra gelen Asmalı Konak itirafı

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, yıllar sonra şaşırtan bir itirafta bulundu. Karadağlı, Özcan Deniz'in oynadığı ve bir fenomen olan Asmalı Konak dizisinde Seymen Ağa rolünün aslında ilk kendisine teklif edildiğini belirtti. Karadağlı, Çocuklar Duymasın için de aslında kendisinin düşünülmediğini söyledi.

Çocuklar Duymasın dizisinin Haluk'u olarak hafızalara kazınan oyuncu Tamer Karadağlı'dan yıllar sonra itiraf geldi. Karadağlı, katıldığı 2. Sayfa adlı televizyon programında, aslında Asmalı Konak'taki Seymen Ağa rolü için kendisinin düşünüldüğünü itiraf etti.

Çocuklar Duymasın projesine evet dediği için Seymen Ağa karakterinin Özcan Deniz'e verildiğini belirten Karadağlı, Çocuklar Duymasın için de asıl düşünülen kişi olmadığını, kendisinin başka bir ünlü oyuncu olduğu düşünülerek teklifte bulunulduğunu açıkladı.

Asmalı Konak

Karadağlı, rolün kendisine 3 kez teklif edildiğini ve her seferinde Dadı ve Tatlı Hayat'ın başarısından dolayı tutmayacağını düşündüğü Çocuklar Duymasın'ı reddettiğini belirtti. Son tekliften sonra Birol Güven'in en azından görüşmeye gel ricasıyla görüşmeye gittiğini ve kendisini başka bir isimle karıştıran yapımcının görüşmeden sonra Haluk rolü için onda karar kıldığını itiraf etti.

Karadağlı, Meltem rolü için de ilk düşünülen ismin Pınar Altuğ olmadığını söyledi.

Çocuklar Duymasın

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar