Hercai dizisi oyuncusu Ebru Şahin'den zafer dolu paylaşım

31 Mart 2019, 10:34
Hercai dizisi oyuncusu Ebru Şahin'den zafer dolu paylaşım

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Hercai, sosyal medyaya da damgasını vurmaya devam ediyor. Dizinin başrol oyuncusu Ebru Şahin, Hercai'nin elde ettiği bu başarıyı sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla kutladı. İşte Ebru Şahin'in Instagram'a damgasını vuran o paylaşımı.

Atv'nin başladığı gibi reytingleri silip süpüren dizisi Hercai, zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Hercai'nin bu başarısı sosyal medyanın da gündemine yerleşiyor. Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün başrolünü paylaştığı dizi, imkansızlıklardan doğan bir aşk hikayesi sloganıyla dikkat çekiyor. Dizinin başrol oyuncusu Ebru Şahin, bu başarıyı sosyal medyadan kutlamayı tercih etti. Şahin, zafer pozu temalı fotoğrafıyla dizinin reytinglerdeki büyük başarısını kutladı.

Hercai dizisi

Son olarak İstanbullu Gelin dizisinde izlediğimiz Şahin, bu diziyle hem başrole yükseldi hem de şöhreti elde etti. Bu sebeple de birçok kişi, 'İyi ki İstanbullu Gelin'den ayrılmışsın' yorumlarında bulunuyor. Şahin, fotoğrafının altına, 'Reytingler gelince ☺️♥️ Kalbimizle yaptığımızı kalbinize sığdırmak büyük mutluluk. Emeklerimize ortak olduğunuz, bu güzel duyguları tatmamıza vesile olduğunuz, bizleri yüreğinize aldığınız için çok teşekkür ederiz.' yorumunda bulundu. 

İşte takipçi sayısı 603 Bin'e yükselen Ebru Şahin'in sosyal medyada büyük ilgi gören o fotoğrafı!

ebru şahin

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar