Selena'nın Selin'inin son hali! Cansu Demirci kimdir?

31 Mart 2020, 09:45
Selena'nın Selin'inin son hali! Cansu Demirci kimdir?

Bir dönemin fenomen dizisi Selena'nın çocuk oyuncuları, son halleriyle görenleri şaşırtmaya devam ediyor. Selena dizisinde, evin 3 genç kızından biri olan Selin'i oynayan Cansu Demirci, değişmeyen yüzüyle dikkat çekiyor. İşte Cansu Demirci'nin son hali!

Bir zamanın popüler çocuk dizisi Selena, özellikle çocuk ve genç oyuncularının yetişkinlik halleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Leyla, Nazlı ve Kıvılcım... Bu isimlerin yetişkinlik halleri sosyal medya üzerinden hep karşımızda. Fakat dizinin ana karakterlerinden biri olan Selin'i canlandıran ve Instagram üzerinden, kendisiyle aynı adı taşıyan ve Selena dizisinde rol alan Cansu Demirci adlı biriyle sıkça karıştırılan Cansu Demirci'nin son hali merak konusu oldu.

SELENA SELİN ŞİMDİKİ HALİ

Selena

25 Nisan 1992 tarihinde dünyaya gelen Cansu Demirci, Sihirli Annem dizisinin ardından Selena dizisinde rol aldı ve bu dizideki Selin rolüyle ünlendi. Lise yıllarında Selena dizisinde rol alan Demirci, aynı dönemlerde St. Georg Avusturya Lisesi ve Ticaret Okulu'nda okuyordu ve buradan 2010 yılında mezun oldu.

Bale eğitimi alan Demirci, üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde tamamladı. Son olarak Bir Zamanlar Anadolu'da filminde rol alan oyuncu, sosyal medya kullanmıyor. Demirci, uzun süredir yurt dışında yaşıyor.

Dizide kız kardeşini canlandıran Gizem Güven, katıldığı bir YouTube programında, Demirci'nin yurt dışında yaşadığını söyledi.

İŞTE CANSU DEMİRCİ'NİN SON HALİ:

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
8 Yorum Var
 • Melo 3 ay önce Şikayet Et
  Instagram hesabıni bilen var mı cansu demircinin
  Cevapla
 • Kaan demirci 5 ay önce Şikayet Et
  Cansu yıllar gecsede sen hayla çok güzelsin
  Cevapla
 • Havva Köse 5 ay önce Şikayet Et
  Bu filimi izlemek istemiyoruz koymayın bidaha nefret ediyorum bu diziden
  Cevapla
 • Hatice Büşra Akyol 5 ay önce Şikayet Et
  Selena devam etsin yoksa diyer diziler hiç iyi değil yaval varıyorum lütfen devam etsin
  Cevapla
 • dizisever 5 ay önce Şikayet Et
  şaka mı bu , aç biraz trt dizinerline bak. hakikatlari gör.
 • songül 7 ay önce Şikayet Et
  Allahım sana şükürler olsun
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun