Buse Terim'den eşine duygusal mesaj!

16 Nisan 2019, 09:24
Buse Terim'den eşine duygusal mesaj!

Fatih Terim'in kızı Buse Terim eşi Volkan Bahçekapılı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından duygusal bir mesajla kutladı.

Galatasaray'ın teknik direktörü olan Fatih Terim'in kızı Buse Terim 2014 yılında Volkan Bahçekapılı ile evlenmişti. Terim eşinin doğum gününü sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınlayarak kutladı. İşte Buse Terim'in eşine mesajı:

"BİZ BÜYÜDÜK ÇOCUKLARIMIZI BÜYÜTÜYORUZ"

16 Mayıs 2014'te evlenen Volkan Bahçekapılı ile Buse Terim Bahçekapılı çiftinin, Nil ve Naz adında iki kızı var. Buse Terim Bahçekapılı, eşinin 35'inci yaş gününü sosyal medyadan romantik bir mesajla kutladı. Buse Terim, eşi ile çekildiği fotoğrafları şu sözlerle paylaştı: ''Onu tanıdığımda ben henüz 17 yaşındaydım... O da 23... Bugün 35 oluyor ve bizim hayatımızın yarısı birlikte büyüyerek geçti... Biz büyüdük ve şimdi çocuklarımızı büyütüyoruz. Allah nasip ederse eğer beraber yaşlanacağız. Daha 40'ları, 50'leri birlikte kutlayacağız.

buse terim ınstagram

"BİRÇOK ZORLUK PEŞİMİ BIRAKMADI"

Yaşlanınca ve çocuklarımız evlenince beraber küçük bir evde belki Bodrum'da yaşlanma hayalimiz var daha seninle. Senin gibi kalbi güzel bir adam hayatımda olduğu için çok şanslıyım. İyi ki doğdun sevgilim, iyi ki doğdun ki ben de seni buldum. Bu yaşında birçok zorluk peşini bırakmadı. Ama bundan sonraki yaşların bu yaşından daha güzel olsun senin için. Her gün daha mutlu ve huzurlu olman için elimden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğim.. Seni çok seviyorum''

volkan bahçekapılı

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar