Roger Waters'ten Madonna'ya: İsrail'de yapılan Eurovision'a çıkma!

Pink Floyd grubunun solisti Roger Waters, bu yıl İsrail'de düzenlenecek olan 2019 Eurovision Şarkı Yarışması’nda 1.5 milyon dolar karşılığında sahne alacak olan dünya yıldızı Madonna'ya, kararından vazgeçmesi için çağrıda bulundu. Waters, 'İsrail’de konser vermek, işgalin, ayrımcılığın, etnik temizliğin, çocukların hapsedilmesinin ve silahsız eylemcilerin katledilmesinin meşrulaştırılmasına hizmet ediyor' dedi.

Bu yıl İsrail'in başkenti Tel Aviv'de düzenlenecek olan 2019 Eurovision Şarkı Yarışması'nda, dünyaca ünlü yıldız Madonna'nın da sahne alması bekliyor. Konser başına 1.5 milyon dolar kazanacağı belirtilen Madonna'ya ilk tepki, Pink Floyd grubunun solsiti Roger Waters'ten geldi. Waters, Madonna'ya İsrail'de konser vermemesi çağrısında bulundu.

Roger Waters

Roger Waters

Waters, Madonna'nın bu kararını, 'Son zamanlarda İsrail'de konser veren müzisyen arkadaşlarımın bazıları bunu köprüler inşa etmek ve barış talebini güçlendirmek için yaptıklarını söylüyor. Saçmalık! İsrail’de konser vermek karlı iş ama bu, işgalin, ayrımcılığın, etnik temizliğin, çocukların hapsedilmesinin ve silahsız eylemcilerin katledilmesinin meşrulaştırılmasına hizmet ediyor.' sözleriyle eleştirdi.

Madonna

Madonna

Madonna boykotlara rağmen İsrail'de sahne alacak!

İLİŞKİLİ HABER

Madonna boykotlara rağmen İsrail'de sahne alacak!
Madonna'ya çağrı yaptı: Katillerin sahnesinde şarkı söyleme

İLİŞKİLİ HABER

Madonna'ya çağrı yaptı: Katillerin sahnesinde şarkı söyleme

BİR YORUM YAPIN 0