Hadise yeni şarkısı 'Küçük Bir Yol' ile dünya listelerine girmeyi başardı!

06 Eylül 2020, 15:17
Hadise yeni şarkısı 'Küçük Bir Yol' ile dünya listelerine girmeyi başardı!

Hadise'den 2020'nin sonlarında 'Küçük Bir Yol' şarkısı geldi. Karantina sonrasında çıkardığı yeni şarkısı Küçük bir yol ile Hadise, YouTube'da 15 saatte 2 milyon izlenerek Türkye'den sonra birçok ülkede ilk sıralara yükselmeyi başardı.

Son olarak 2019 yılında 'Geliyorum Yanına' teklisini yayınlayan şarkıcı Hadise, yeni şarkısı Küçük Bir Yol için çalışmalarına başladı. Atın üzerinde poz verdiği yeni şarkısının kapak fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı, şarkının yakında dinleyiciyle buluşacağını belirtti.

Hem özel hayatı hem de iş hayatını güzel giden Hadise, Küçük Bir Yol şarkısını sevenleriyle buluşturdu. YouTube'daki klibi kısa sürede milyonlarca izlenen Hadise, dünya listesine girince sosyal medya hesabından sevenlerine teşekkür etti.

Şarkı, YouTube'un tüm dünyayı kapsayan "worldwide" listesine de 59'uncu sıradan girip 25'inci sıraya yükseldi. Hadise, Instagram hesabından klipten bir fotoğrafı paylaşarak dinleyicilerine şu sözlerle teşekkür etti: "Klibimiz Türkiye listesinde 1 numara. Avusturya, Almanya, Azerbaycan, Kıbrıs, Bulgaristan, Fransa, İtalya, Belçika ve birçok ülkede ilk sıralardan listelere giren klip ve şarkımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim."

Şarkının klibini de yayınlayan Hadise, sosyal medyada klipten bir görüntüyü de takipçilerinin beğenisine sundu.

Pandemi sürecinden bu yana maddi açıdan zor günler geçiren şarkıcı Hadise, yaklaşık 3 milyonluk bir gelir kaybı yaşadı. Bu açığı kapatmaya çalışan şarkıcı, bir içecek firmasından kendisine gelen reklam filmi teklifini kabul etti. Reklam filminin çekimleri Ağustos'ta yapıldı.

Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan, usta sanatçı Öztürk Serengil'in kızı şarkıcı Seren Serengil, son dönemin popüler isimlerinden Hadise hakkında tartışma çıkaracak bir yorumda bulundu. 

Serengil, bir magazin haberinin sonunda çalan Şampiyon şarkısı sonrasında, "Hadise'yi seviyorum ama şarkılarında fenalık geçiriyorum! Ruhum sıkılıyor, bazen içim daralıyor. Bu tip şarkıları hiç sevmiyorum." yorumunda bulundu. Hadise'den bu ifadelere henüz bir karşılık gelmedi.

IŞIN KARACA'DAN HADİSE'YE TEPKİ

Koronavirüs salgını nedeniyle ünlü şarkıcı Hadise'nin Türkiye ve Kıbrıs'taki 20 konseri iptal oldu ve şarkıcı, 1 milyon TL zarar etti. Hadise'nin zararıyla gündeme gelmesi meslektaşı Işın Karaca'yı sinirlendirdi. Karaca, "Tüm dünya durmuş, Hadise'nin zararını mı konuşacağız?" yanıtını vererek dünya üzerinde maaşlarını alamayıp kepenk indirmek zorunda kalan insanlara dikkat çekti. 

ANNE VE BABASINA ÖZEL HEDİYE

Hadise, karantina nedeniyle anne ve babasını 2 aydır göremiyor. Ünlü şarkıcı, annesi Gülnihal Açıkgöz için internet üzerinden verdiği sipariş ile orkide ve papatya, babası Hasan Açıkgöz için ise çok sevdiği Türk lokumlarından yolladı.

Ünlü şarkıcı, karantina döneminde evinin bahçesinden bir fotoğraf paylaştı. Hadise'nin beğenilen bu tarzı ve paylaşımı akıllara, geçtiğimiz günlerde kız kardeşi Derya Açıkgöz ile çekilip paylaştığı fotoğrafı getirdi.

HADİSE VE DERYA AÇIKGÖZ KARDEŞLERDEN ABLA HÜLYA AÇIKGÖZ'E VETO!

Açıkgöz kardeşler arasında sular durulmuyor. İş anlaşmazlığı ve kişisel sebeplerden dolayı sorunlar yaşayan kız kardeşler de son durum, abla Hülya Açıkgöz'e karşı veto. Hadise'nin, bir zamanlar kendisinin klip yönetmenliğini de yapan ablası Hülya Açıkgöz'ün web sitesi haklarını vermemesi üzerine yaşadığı polemiğe küçük kız kardeş Derya Açıkgöz de eklenmiş ve Açıkgöz, ablası Hülya'yı sosyal medyada takipten çıkartmıştı.

Hadise ve Derya Açıkgöz'den yeni bir paylaşım geldi. Beraber çekildikleri selfie'yi sosyal medyadan paylaşan kardeşlerin bu tavrı, abla Hülya Açıkgöz'e nispet şeklinde yorumlandı.

Ünlü şarkıcı Hadise ve kız kardeşleri Derya ve Hülya Açıkgöz arasındaki küslük devam ediyor. Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz ile web sitesi ve maddi konular üzerinden mahkemeye taşınan küslüğüne küçük kardeş Derya Açıkgöz de dahil oldu. 

Annesini de alıp Belçika'ya giden Açıkgöz, Instagram hesabından ablası Hülya Açıkgöz'ü sildi. Böylelikle Hülya Açıkgöz, 2 kız kardeşinden de veto yemiş oldu. Yakın zamanda baba olan erkek kardeşleri Murat Açıkgöz ise bu konu hakkında sessiz kalmayı tercih ediyor.

ARAMIZDA KÜSLÜK YOK DEMİŞTİ

Ünlü şarkıcı Hadise, kız kardeşleri Hülya ve Derya Açıkgöz ile olan iş ilişkisini bitirmişti. Kardeşlerin o günden bu yana da küs oldukları iddia edilmişti. O iddiayı bitiren isim abla Hülya Açıkgöz olmuştu. Açıkgöz, 'Ben hiçbir sanatçıyla çalışmıyorum. Hadise ile de profesyonel iş ilişkimiz bitti. Başka işlerle yoluma devam ediyorum… Küslük yok, biz kardeşiz… İş anlamında ayrıldık ama kardeş olarak biriz. Kötü bir enerji yok. Herkesin yoğunluğu kendisine şu anda. Ben Belçika’daki doğum günü kutlamasına katılamadım, iş seyahati vardı başka bir ülkede…' açıklamasıyla kardeşiyle küs olmadıklarını dile getirmişti. Açıkgöz, Hadise'nin kendisini aradığını ve fikirlerini aldığını dile getirmişti.

NE OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcı Hadise ve kız kardeşlerinin, para meselesi sebebiyle kavga ettikleri ve Hadise'nin iki kardeşiyle de iş ilişkisini bitirip, görüşmeyi de kestiği iddia edilmişti.

Hülya Açıkgöz

Hülya Açıkgöz'ün Hadise için çektiği Sıfır Tolerans şarkısının klibi, Britney Spears'in klibinden çalıntı çıkınca, ünlü şarkıcı ablasıyla büyük bir kavga etmişti. Klibi ayrıca RTÜK tarafından da yasaklanan Hadise ablasına, 'Çektiğin klip hem çalıntı çıktı hem de yasaklandı. Param çöpe gitti. Kariyerim de zedelendi!' diyerek tepki göstermişti.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • El hak 1 ay önce Şikayet Et
  Bunlar cennetlerini yaşıyor burda Allah'a nasıl cevap verecekler üryan sahneye çıkıyor sorsan elhamdülillah Müslümanım diyecek
  Cevapla
 • Ay yildiz 6 ay önce Şikayet Et
  Inanin 3 u de fabrikada calisan kocalari olsa ve unlu olmasa hic darginlik olmazdi
  Cevapla
 • Deniz 6 ay önce Şikayet Et
  Inan o zaman daha fazla kavga ederlerdi
 • Safa 6 ay önce Şikayet Et
  İyide bize ne bundan ? Zenginin hayatı züürtün vaktini neden alsın ?
  Cevapla
 • Dermanbey 6 ay önce Şikayet Et
  Yine issiz kaldilar galiba,aile sorunlariniz kimseyi ilgilendirmiyor.gidin evinizde halledin
  Cevapla