Yusuf Güney paylaşımıyla helal olsun dedirtti!

Doğruyu savunduğu için halk tarafından daha çok sevilmeye başlanan Yusuf Güney, Instagram'da paylaştığı gönderi ile takdir kazandı.

Doğru olanı savunduğu ve arkasında durduğu için halk tarafından daha çok sevilmeye başlanan ünlü şarkıcı Yusuf Güney, CHP adayı Ekrem İmamoğlu'nu desteklemek için çıkardıkları sloganlarla adeta birlik olmaya çalışıp ortalığı ayağa kaldırmaya meyilli hareketlerde bulunan bazı ünlü isimler büyük tepki görmüştü. Sanatçı diye nitelendirdiğimiz bu isimler için cevabını vermekten geri durmayan Yusuf Güney tokat gibi cevabını vermişti.

yusuf güney ınstagram

yusuf güney ınstagram

Ortalığı karıştırmak isteyenlere inat yine de barış çağrısında bulunan Yusuf Güney, son yaptığı paylaşımla takdir kazandı. Sosyal medyada şu sözlere değindi:

''Allah rizasi için lutfen artık hangi görüşten olursak olalım birbirimize saygıyla yaklaşalım bizim görevimiz seçim günü vatandaşlık görevimizi kullanıp oy kullanmaktır bırakın siyasiler siyasetini yapsın bana sen siyaset yapıosun demeyin ne yazık ki hepimiz siyasetçi olduk işimizi gücümüzü bıraktık nelerle ugrasıyoruz yeter Allah aşkına kininiz bitsin düşman olmayalım birbirimize Memleketimiz bir tane Bayrağımız bir tane üretelim kazanalım okuyalım faydalı işlerle zaman geçirelim Devlet ayrıdır Partiler ayrıdır bunu ayırt etmeyi öğrenin artık rica ediyorum bitsin bu kavga ...''

Orhan Gencebay'ın oğlunu bıçaklayan taksici hakkında karar çıktı!

İLİŞKİLİ HABER

Orhan Gencebay'ın oğlunu bıçaklayan taksici hakkında karar çıktı!
Çukur dizisine bomba gibi transfer! Herkes şokta...

İLİŞKİLİ HABER

Çukur dizisine bomba gibi transfer! Herkes şokta...
Şeyma Subaşı'nın son paylaşımı olay oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Şeyma Subaşı'nın son paylaşımı olay oldu!

BİR YORUM YAPIN 5

Sena 4 yıl önce

Doğruları konuşmuş.Güvenlik güçleri bizim can damarlarımız.Allah sonuna kadar güçlü kılsın.

Toplam 2 beğeni

Bölge13 4 yıl önce

bu adam da ALLAH korkusu var ondan adam gibi adam

Toplam 2 beğeni

vurucu tim 4 yıl önce

helal bizim gümüşhanenin evladı

Toplam 2 beğeni

sabri 4 yıl önce

Allah'ına kurban, Vatanını sevenlerin sesi olmuşsun, hepimizin gönlünde geçenleri haykırmışsın Allah senden razı olsun, gerçek sanatçı.

Toplam 4 beğeni

ismet yılmaz 4 yıl önce

Yusuf GÜNEY Ayakta Alkisliyorum Super Adamsin. Gercekten Dogru Soyluyor Siyasetci Siyasetini yapsin Bilim bilimini ogrenci ogrenimini Hocalar Hocaligini Yapsin siyasilere Meze olmayalim. Kimin Gorusu Ne Olursa Olsun Herkes Isini yapsin ve sellam

Toplam 5 beğeni