TRT 1 ekranlarında yayınlanan Vuslat dizisi dün akşam sezon finali yaptı. Gerek konusu gerekse oyunculuğu ile izleyicileri derinden etkileyen dizinin bu kadar erken sezon finali yapması seyirciyi üzdü. Her bölümüyle ekranlara kitlemeyi başaran dizinin sezon finali seyirciye şok üstüne şok yaşattı.

Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür ve Ümit Kantarcılar'ın paylaştığı Vuslat dizisi sezon finali ile ekranlara ara verdi. 20. bölümde sezon finali kararı alan dizi seyirciyi üzdü. Konusu ve oyuncularının başarısı ile seyirciyi etkilemeyi başaran Vuslat dizisi, tüm heyecanı ve aksiyonu sezon bölümüyle zirvede bıraktı. Dizi bu bölümü ile sosyal medyada da oldukça konuşuldu. Salih Baba karakterini oynayan Mehmet Özgir'ün kendine özgü ilmi anlatımı ve Aziz karakterini oynayan Kadir Doğulu'nun bölümün final sahnesi seyirciyi etkiledi. 

Eylül ayında sezonu açacak olan dizinin oyuncuları dün akşam iftar yemeğinde buluştu. Başroller olmak üzere her oyuncu ve set çalışanı diziye dair düşüncelerini sosyal medya hesaplarında paylaştı. Vuslat etiketi ile Twitterda paylaşım yapılan dizide Salih Baba'nın "Nefs" anlatımına Yunus Emre'nin şiiri damga vurdu.

İŞTE O SAHNE;

İLİŞKİLİ HABER

Ebru Şahin'den bebekli fotoğraf!

İLİŞKİLİ HABER

Demet Akalın'dan öldürülen Ecrin bebek yorumu!

İLİŞKİLİ HABER

Gizem Karaca'ya büyük şok! Hakkında bir soruşturma daha...

İLİŞKİLİ HABER

Sefa Doğanay'dan uzun havalı tartışma

İLİŞKİLİ HABER

İslam kardeşlik dinidir! Oruçlu ve engelli adama elleri ile yemek yedirdi

BİR YORUM YAPIN 3

ters 2 yıl önce

dizi mizi derken ne kadar sevdiğimiz şey varsa piyasa malı yaptılar be

esedullah 2 yıl önce

Hani şiir

izza 2 yıl önce

bu diziyi başından itibaren takip ediyorum. mikkemmel izleyin derim sezon finaline girdi:))

Toplam 2 beğeni