Tuğba Ekinci'den Erdoğan paylaşımı!

29 Mayıs 2019, 08:00
Tuğba Ekinci'den Erdoğan paylaşımı!

Sosyal medya hesabından Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını paylaşan Tuğba Ekinci, övgüler yağdırdı. Ekinci'nin paylaşımına kısa sürede binlerce yorum ve beğeni yağdı.

Şarkıcı Tuğba Ekinci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını paylaşarak övgü yağdırdı.

YSK'nın İstanbul kararı sonrası CHP'nin şaibeli adayı Ekrem İmamoğlu'na sahip çıkan gezi zekalı ünlüleri eleştiren Tuğba Ekinci, Erdoğan'a olan yakınlığını her fırsatta dile getiriyor. Şarkıcı son olarak Erdoğan'ın çay içerken çekilen fotoğrafını "Karizmatik çıkmış sayın Cumhurbaşkanımız" notuyla paylaştı.

Tuğba Ekinci'nin paylaşımına kısa sürede binlerce yorum ve beğeni yağdı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
8 Yorum Var
 • ömer 2 yıl önce Şikayet Et
  Herkes fikri beyan ediyor . karşı taraf kendine yakın söylemi olanı her türlü bağrına basıyor. tuğba hanımda sayın cumhurbaskanına sevgisini göstermiş. bende kendisini hiç sevmesemde bu jest hoş olmuş.ramazan gün kalp kırmayın
  Cevapla
 • İlyas 2 yıl önce Şikayet Et
  Hanımefendiye laf yetiştirenler sanki kendileri dört dörtlük günahsız da. İnsanları yargılamak size mi düştü ,kalbini yarıp baktın mı. Siz kimsiniz ,insanların tövbe etme hakkı yok mu. Gamze özçeliğin şimdiki haline bakın da utanın.
  Cevapla
 • vatandaş 2 yıl önce Şikayet Et
  Üso kardeş gerçek sanatçı derken? Gerçek sanatçı kriterin nedir acaba merak ettim. Hoşunuza gitmeyen her lafı yerden yere vururken, gidenide anında göklere çıkarmakta nedir?
  Cevapla
 • afsin6969 2 yıl önce Şikayet Et
  her kesim için aynı şey geçerli değilmi? örneğin tuğba ekinciyi göklere çıkaranlar olduğu kadar yerin dibine sokanlarda çok yani sen ne düşünüyorsan karşındaki kendine göre aynı şeyi düşünüyor..ama farklı yani karşı taraf
 • abdullah 2 yıl önce Şikayet Et
  sanki duyguları sen de yaşıyorsun.
 • üso 2 yıl önce Şikayet Et
  BU PAYLAŞImI CHP ZİHNİYETİ GÖRSE YALAKA DER KENDİ KUKLALARINA GELİNCE DE LAF BIRAKMAZLAR (İŞTE GERÇEK SANATÇI TUĞBA EKİNCİ)
  Cevapla
 • Vatandaş 2 yıl önce Şikayet Et
  Arkadaş, gerçek sanatçı diyerek ülkesine, milletine ve devlet başkanına sahip çıkan, Başkanına ve ailesine her tür saygısızlığı yapan ve düşmanlarımızla bir olanların yanında yer almayan demek istemiş. Yanlış olan ne.
 • ben 2 yıl önce Şikayet Et
  hiç mi değer yargın yok, bu tür kadınlar (o şimdi askeri hatırla) ortaya çıkınca, insan şaşırıyor aynı şeyi mi paylaşıyoruz diye..
Yorumların Tümünü Okuyun