Mehmet Ali Erbil'den müjde! Yürümeye başladı

Uzun süredir hastanede tedavisi süren sunucu Mehmet Ali Erbil, doktorunun yaptığı açıklamalara göre fizik tedavilerine olumlu cevap vermeye başladı.

Evininin banyosunda düştüğü için hastaneye kaldırılan sunucu Mehmet Ali Erbil, eski rahatsızlığı 'Kaçış sendromu' nüksedince aylardır yoğun bakımda kalmıştı. 227 gündür hastanede olan ve tedavisi süren Mehmet Ali Erbil, artık fizik tedavilerine olumlu yanıt vermeye başladı. 

MEHMET ELİ ERBİL'İN HASTALIĞI KAÇIŞ SENDORMUNU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

mehmet ali erbil yürümeye başladı

mehmet ali erbil yürümeye başladı

Geçen ay parmaklarını oynatmayı başaran Erbil, artık yürümeye bile başladı. Hastahane koridorlarında kısa kısa yürüyüşler yapan Erbil'in bayram sonrası hastaneden çıkabileceği yönünde iddialar da var.

mehmet ali erbilden müjdeli haber

mehmet ali erbilden müjdeli haber

Anne sütünü arttıran bitki hangisi?

İLİŞKİLİ HABER

Anne sütünü arttıran bitki hangisi?
Ebru Gündeş'te akıma uydu!

İLİŞKİLİ HABER

Ebru Gündeş'te akıma uydu!

BİR YORUM YAPIN 10

sohret acidir 3 yıl önce

Ekranların karşısında etik olmayan hareketlerle malayani sözlerle insanları ekrana kitleyip gaflete sokan insanın sonu nice olur. Umarım ona iyi bir ders olmuştur. Rabbim ıslah etsin,affetsin. Hastalığını gunahlarina keffaret etsin. İnsaallah tevbe eder, eski gunahlarina dönmez.

Toplam 1 beğeni

murat 3 yıl önce

Rabbim sifa ismiyle sifa versin insaallah Kimin kalbinin ne oldugunu bilemezsin bir musluman dua eder giybet etmez elestirmez.Ancak dua eder dua muminin silahidir.Mehmet Ali Erbili gordunuzmu hic Vatana Milletine Bayragina Kurana Dine laf soyledigini on yargili olmayalim.

Toplam 2 beğeni

kayserili 3 yıl önce

Kur'ana bayraga birsey soyledi m i bilmem lakin sov namina yaptigi programlar tamamen kur'ana aykiri

Toplam 2 Beğeni

Wanlı 3 yıl önce

Yazık keşke yürümese belki daha fazla günaha girecek

Toplam 3 beğeni

Mustafa 3 yıl önce

sanane kardesim senmi hesap günü onun adina hesap vereceksin önce kendine ceki düzen ver baskalarini elestirme

Toplam 4 Beğeni

İsadem 3 yıl önce

Garip gurebanın babası, manken kızlarımızın abisi, dul ve yetim kızlarımızın yardımcısı, Filistin davasının destekçisi, Afrika ülkelerine yaptığı yardımla ülke insanlarının kralı, siyonistliğin bir numaralı düşmanı, güzel insan, büyük mümin(biraz abarttım mı ne) geçmiş olsun, bütün bu saydıklarım arkandan dua ediyorlardır. ( Bana isterseniz cahil deyin ben öyl

Toplam 4 beğeni

Fehmi 3 yıl önce

Tv kanallarinda yaptigi etik olmayan hareketlerle milletten cok tepki toplayan mali erbil mi bu su carkifelek denen yarismayi sunan nolmuştu ki piyasada yoktu uzun zamandır.

Toplam 2 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun