Ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy, karantina süresince sosyal medya detoksuna giren ünlüler arasında yer alsa da yeni doğum yaptığı kızı ile birlikte bir fotoğrafını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Yeni doğum yapan annelerden olan ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy, koronavirüs salgını sürecinde çok fazla paylaşım yapmamasıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak sosyal medyada kızı ile paylaştığı bir fotoğraf ünlü oyunucunun takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

Saadet Işıl Aksoy paylaşımları

İLK BEBEĞİNİN YÜZÜNÜ GÖSTERDİ!

Ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy, yakın zamanda dünyaya gelen bebeğiyle bir fotoğraf paylaştı. Bebeğinin yüzünü ilk kez gösteren Aksoy'un fotoğrafı büyük beğeni topladı.

BEBEĞİNİN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

2014 yılında Pamir Kıramer'le dünyaevine giren ve Amerika'da yaşayan Saadet Işıl Aksoy, kızının ayaklarının fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Saadet Işıl Aksoy doğum yaptı

Aksoy İngilizce yazdığı paylaşımının altına,"Şimdi sen hayattasın ya hayat ne kadar harika" manasına gelen notuyla duygularını ifade etti.

HAMİLELİĞE GÜN SAYIYOR!

Hamileliğinin 35.haftasında olan ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy, doğum günler kala sosyal medyada hamilelikteki anlarını takipçileriyle paylaştı. O anlara özel açıklamalar yapmayı ihmal etmedi.

Saadet Işıl Aksoy

Aksoy'un, bebek oyuncaklarıyla dolu arabayla çektirdiği fotoğrafı beğeni topladı.

Saadet Işıl Aksoy paylaşımları

Aksoy fotoğrafın altına,"Ay dur, şurada iki dakika soluklanayım haftasındayım..." şeklinde not düştü.

HAMİLE OLDUĞUNU BÖYLE DUYURMUŞTU!

Evliliğinin ardından Amerika'ya yerleşen ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy, hamile olduğu belli olan bir kareyi sosyal medya üzerinden paylaşarak "Bazı sürprizler çok güzel!" notunu düştü. 

Dört aylık çiçeği burnunda hamile olan Aksoy ile Pamir Kıraner Aralık 2016’da nikah masasına oturmuş, Haziran 2017’de düğün yapmıştı.

DİĞER PAYLAŞIMLARI;

Çoğunlukla Los Angeles'ta yaşamını sürdüren oyuncu sarma yaparken çektirdiği fotoğrafı takipçileriyle paylaşmıştı.

Saadet Işıl Aksoy haberleri

Saadet Işıl Aksoy paylaşımının altına  ''Saadet Ana'nın Mutfağı Los Angeles şubesi..'' notunu düştü.

Saadet Işıl Aksoy instagram

Aksoy, bu paylaşımının ardından bir çok takipçisinin espri tarzından takılmalara aynı şekilde espri yaparak yanıt verdi: "Aşçılığıma laf söyletmem, Saadet Ana'yı kızdırmayın."

İLİŞKİLİ HABER

Nurgül Yeşilçay'ın evdeki kablolarla başı dertte!

İLİŞKİLİ HABER

Yasak Elma'nın Yıldız Argun'u Eda Ece detoks kuralını bozdu!

İLİŞKİLİ HABER

Aylin Kontente herkesi kekledi! Ev yapımı ekmek tarifi sosyal medyayı salladı

BİR YORUM YAPIN 0