Britney Spears magazincilere ateş açtı! "Dünden farklı görünmüyorum!"

12 Haziran 2019, 09:09
Britney Spears magazincilere ateş açtı! "Dünden farklı görünmüyorum!"

Son zamanlarda tedavi sürecinde olduğu bilinen Britney Spears, magazincilere savaş açan sözler sarf etti. İşte, haberin ayrıntıları...

Sansasyon kraliçesi ünlü şarkıcı Britney Spears, yaşadığı manik depresif nedeniyle bir süre tedavi görmek için geçtiğimiz Nisan ayında akıl hastanesine yattığı haberleriyle gündeme gelmişti. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaşımlarıyla magazincinleri hedefe alan Spears, dün de bugün de aynı göründüğünü ifade eden serzenişlerde bulundu.

Britney Spears

Tedavisi Nisan ayında başlayan ve şimdilerde tedavisi sona ermesi nedeniyle Miami'de tatil yapan Spears, magazinciler tarafından fotoğraflarının değiştirilerek satıldığını düşünüyor.

Britney Spears haberleri

Britney Spears tekne turu sırasında takipçilerine, “Günaydın! Tekne turundan bir gün sonraki halim. Bugün dünden farklı görünüyor muyum?” sorusu yönelttikten sonra “İnsanlar her zaman ünlülerin aldatan fotoğraflar paylaştıklarını söylüyor ama hiç paparazzilerin fotoğrafları bozarak sattıklarını düşünmüyor. İşte bu aynı 17 saat içindeki iki farklı halim” açıklamasında bulundu.

Britney Spears magazin haberleri

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar