Oyuncu Fahriye Evcen, iki ay önce dünyaya getirdiği oğlu Karan'ı yine gizleyerek paylaştı. Daha sonra ünlü oyuncu makyajsız halini paylaştı.

2017 yılında Burak Özçivit ile evlenen Fahriye Evcen iki ay önce anne oldu. Karan adı verdikleri bebeklerini sır gibi saklayan çift, bunu reklam amaçlı yaptıkları konuşuluyor.

fahriye evcen

Üç gündür arsı sıra paylaşım yapan çift ya bebeklerinin ellerini gösteriyor ya da üzerine emoji ekleyerek paylaşımlarda bulunuyor.

fahriye evcen

Son olarak ise Evcen, yürüyüş yaptığı bir fotoğraf paylaşımında bulundu. Ancak fotoğrafta bebek arabasında olan Karan'ın görünmemesi için yapılan önlem dikkatlerden kaçmadı.

fahriye evcen son paylaşım

Evcen daha sonra makyajsız halini paylaşarak daha önceden "Yüzüne ne oldu" haberlerime cevap verdi.

fahriye evcenden yeni paylaşım

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü sanatçı Neşe Karaböcek'in oğlu son yolculuğuna uğurlandı

İLİŞKİLİ HABER

Buse Varol'dan eşi Alişan'a sürpriz doğum günü partisi!

İLİŞKİLİ HABER

Türk sinemasının Keloğlanı Rüştü Asyalı'nın son hali

BİR YORUM YAPIN 3

Aylin 2 yıl önce

Artık fahriyeden burakdan içime sıkıntı girdi insanların tek derdi fahriyeyle burakmı bir tek onların mı çocuğu oldu sanki annesi havva babası adem millet para kazanıyo derdi sizi sardı bir bebek doğurdu sanki peygamber doğurdu tövbe tövbe günah be 2 aylık bebek yani ya anasına benzer ya babası özcanı denizinde bebeği oldu alişanın da bebeği oldu ben şunu söylemek istiyorum görgü başka bir şey allahtan bir tane doğurdu ya 2 tane olsaydı sosyal medya değil dünya sallanırdı

Toplam 1 beğeni

Halk insanı 2 yıl önce

Sakınan göze çöp batar diye düşünüyorum

Halk 2 yıl önce

Sakınan göze çöp batmasın