Yapımcı Acun Ilıcalı'dan 2018 yılında boşanan Şeyma Subaşı'nın nafakasını basına sızdıran bankacı hakim karşısına çıkmıştı. Bankacının cezası belli oldu.

Şeyma Subaşı'nın bilgilerini sızdırdığı iddia edilen bankacı hakim karşısına çıktı.  Bankacı "Hesap bilgilerine meraktan baktım ama asla kimseyle bu bilgiyi paylaşmadım" şeklinde ifade vermişti. "Sırların açıklanması" suçundan yargılanan bankacı Fulya A. 1 yıl hapis cezası verildi. Sonra ceza 10 aya düşürülerek 5 yıl da denetimine karar verildi. 

ŞEYMA SUBAŞI'NIN HESAP HAREKETLERİ BASINA SIZDI! 

Anlaşmalı olarak boşanan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı cephesinde olaylar bitmiyor. Boşanma ardından 120 bin TL'lik nafaka alan Subaşı'nın banka hesapları ifşa edildi. Hesap hareketlerinin olduğu bölümün ifşasını yapan bankacı Fulya A. olayı hatırlamadığını söyledi. Ancak banka çalışanın işine son verdi. Subaşı, işine son verilmesine rağmen kişisel bilgilerinin ifşasından dolayı Fulya A.'yı savcılığa şikayet etti. Savcılığa giden dosyanın içeriği gereği bir üst mahkeme olan İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülmesi hükmü verildi. Görüntülerde Subaşı'nın 340 liralık telefon faturası, 4.380 liralık EFT görüntüsü ve Acun Ilıcalı tarafından gönderilen nafaka parasının bilgileri yer alıyordu.

şeyma subaşı nafakasını ifşa eden bankacıyı savcılığa verdi

İLİŞKİLİ HABER

Burak Özçivit'in doğa paylaşımlarına rekor beğeni!

İLİŞKİLİ HABER

Fethiye'de köy hayatı yaşayan şarkıcı Göksel geri döndü!

İLİŞKİLİ HABER

Müge Anlı'dan "Konukları reyting için tutuyorsunuz" diyen avukata ateş püskürdü!

BİR YORUM YAPIN 11

Adnan 3 yıl önce

Annelik kutsaldır. Çünkü cennet anaların ayakları altındadır. Bu zirzopların değil.

Toplam 7 beğeni

Vedat 3 yıl önce

Süresiz nafaka olayı kalkarsa bunun gibi kaç haybeci aç kalacak acaba..

Toplam 10 beğeni

Heyhey 3 yıl önce

Sırf yorum yazmak için habere tıkladım. Bıktık, usandık, tiksindik. Yeter. Babası yaşında evli adamla yat kalk, karısından boşat, nikahsız çocuk yap, kancayı tak, evlen. Baba evinde görmediği parayı koca evinde görünce şımar cılkını çıkar, sonra ondan ona başka sevgiliye hoppaaa.. Yeter amaçsız, kalitesiz, görgüsüz, vıcık hayatlarınızdan kusuyoruz artık! Tiksindik.

Toplam 42 beğeni

Adnan 2 yıl önce

Aynen, mide bulandırcı bir hayat.

Toplam 4 beğeni

Serpil 3 yıl önce

Sen sevgiyle yaşlan diye ... Çocuk Annesiz büyüsün ve bunun adını mutlu enerji koy . Mutluluğun batsın

Toplam 16 beğeni

ayşe 3 yıl önce

kendi için yasıyor sadece yazık cocuga

Toplam 16 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun