Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayat'da programının sunucusu Seda Akgül programdan ayrılmıştı. Eski partneri Hakan Ural'a ağır ithamlarda bulunan Akgül'e Ural'dan yanıt gecikmedi.

Kanal D kanalında sabah programı sunan Hakan Ural Ve Seda Akgül'ün araları bozuldu. Seda Akgül'ün programı terk etmesi üzerine Hakan Ural'ı hedef göstermesi ve suçlaması sosyal medyanın gündemine oturdu. Hakan Ural eski partneri Akgül'ün suçlamalarına sessiz kalmadı.

İŞTE, HAKAN URAL'IN PAYLAŞIMI;

HAKKIM HELAL DEĞİL!

Seda Akgül sosyal medyadan şu mesajı yayınlamıştı: Ekmekle oynayanın, ekmeği olmaz… Bugüne kadar hep ayıpsız ayrılıklar yaşadım. Artık ayıpları olanlar düşünsün….Kanal D'yi tenzih ederim.. Daha özgür, mutlu, saygılı ve sevgili projelerde buluşmak dileğiyle. Dostunuzu dost ilan edin, arkanızdan kuyu kazanların dostunuz gibi görünmesine müsaade etmeyin. En büyük zararı onlar verir. Basit bir veda ile ayrılabileceğim, çok saygı duyduğum ve yıllarımı verdiğim kanaldan henüz orada 3 aydır iş yapmakta olan insanların başarısızlığını yine ben ödemek zorunda kaldım ilk kez hakkım helal değil."

HAKAN URAL İLE ENGİNCAN'IN BEĞENİ TOPLAYAN PAYLAŞIMI;

Geçen gün bir araya gelen Hakan Ural ve Engincan takipçilerle samimi bir baba oğul pozu paylaştı. İşte o kareyi siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz.

ENGİNCAN KİMİ ÖRNEK ALIYOR?

Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural, küçük yaşlarda merak sardığı fotoğrafçılığa, eğitim hayatının dışında aldığı kurslarla devam ediyor. Engincan Ural, her sanatçının bakış açısını dair olan kişisel görüşünü dile getirdi.

Engincan fotoğraf tutkunluğu ile alakalı,“Hayatımın her döneminde bir kameram oldu. Gezdiğim yerlerde makinemi elimden hiç düşürmedim. Fotoğrafçılık kurslarına katılarak gelişimimi tamamlamaya çalıştım. Varmak istediğim yeri şu an için bilmiyorum, sadece bunun keyfini yaşıyorum. Dünyayı dolaşmayı ve fotoğraflamayı seviyorum. Ama İstanbul bir başka... İstanbul tarihi ve özel bir ruha sahip” şeklinde konuştu.

Engincan, ünlü fotoğraf muhabiri Ara Güler ile alakalı,“Ara Güler’e çok büyük saygım var. Ara Güler, İstanbul’un eski fotoğraflarını, o yıllarda yaşayan insanları bugünün bakış açısıyla yaşattı bizlere. ‘Ara Güler’in İzinde İstanbul’da Değişim’ temalı fotoğraf yarışmasına katıldım. Beni heyecanlandıran bir proje oldu ve kendimi denemek istedim" sözleriyle düşüncelerini dile getirdi.

DİĞER HABERLERİ;

Etiler'de objektiflere takılan Engincan Ural yine kıyafetiyle gündeme geldi. Araç içerisinde uzun süre bekleyişte olan Ural, beklemenin ardından siteye giriş yapabildi. Son zamanlarda giydiği kıyafetler ve ilginç tarzı ile gündemde yerini alan Ural, mini şortu ile dikkat etti.

İLİŞKİLİ HABER

Teoman konserinde açıkladı: Üzülmeyin!

İLİŞKİLİ HABER

İrem Sak'ı babasının yanında utandıran soru!

İLİŞKİLİ HABER

Duyarlı sanatçı Haluk Levent çığ felaketi sonrası konserini iptal etti!

İLİŞKİLİ HABER

Dünya'nın en yakışıklı ve güzeller listesinde Türk isimler var!

BİR YORUM YAPIN 0