Ünlü oyuncu İrem Sak, geçtiğimiz gün babası Şemsettin Sak ile bir alışveriş merkezinde görüntülendi.

Ünlü oyuncu İrem Sak, geçtiğimiz gün babası Şemsettin Sak ile alışveriş merkezinde objektiflere görüntülendi. Sak, babasının yanında magazincilerinin sorularına yanıt vermeye utandı.

İrem Sak haberleri

"Hayatıma girecek kişi, insan olsun, dünya vatandaşı olsun yeter. Daha doğrusu nefes alsın yeter. Tek kriterim bu" açıklamasının hatırlatılması üzerine oyuncu "Hadi babacığım gel biz gidelim, biz kaçıyoruz" şeklinde konuştu.

MAKYAJSIZ OLMAM BENİM SUÇUM!

Güldür güldür show'u bıraktıktan sonra bir süredir ekranlarda görüntülenmeyen oyuncu İrem Sak, bir alışveriş merkezinde makyajsız haliyle görüntülendi. Kameradan rahatsız olan oyuncu, muhabirin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi.

İrem Sak makyajsız hali

Bir spor mağazasından çıkarken görüntülenen Sak, rahatsız halleriyle dikkat çekti. Sak,"Haliyle böyle görüntülenmek istemiyorum. Makyaj yapmadan çıkmak benim suçum" sözleriyle rahatsız hallerine açıklık getirdi.

İrem Sak makyajsız hali

SİNEMA PROJESİ VAR!

Gelecekte proje var mı sorusuna Sak, "Sinema projesi olabilir, üzerinde çalışmalar yapıyoruz" açıklamasıyla yeni bir film projesi olacağı haberini müjdeledi.

İLİŞKİLİ HABER

Teoman konserinde açıkladı: Üzülmeyin!

İLİŞKİLİ HABER

Hakan Ural'dan eski partneri Seda Akgül'e sert sözler!

İLİŞKİLİ HABER

Dünya'nın en yakışıklı ve güzeller listesinde Türk isimler var!

BİR YORUM YAPIN 1

Caki 2 yıl önce

Cok utanmissss !!!

Toplam 2 beğeni