Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten çifti boşanma kararı aldı

2014 yılında evlenen oyuncu çift Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten boşanma kararı aldı. Çiftin boşanma kararı alma sebebi, aralarında oluşan görüş ayrılıkları.

2014 yılında evlenen ve 3 yaşında bir kız çocukları olan oyuncu çift Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten boşanma kararı aldı. Ortak bir açıklama yapan Kaygılaroğlu ve İşiten, aralarındaki görüş ayrılıklarını boşanma nedeni olarak gösterdiler.

uraz kaygularoğlu kızı

uraz kaygularoğlu kızı

Ada adında bir kızları bulunan çift, boşanmak için yasal süreci başlattılar. İki tarafta süreci, avukatlarıyla da sürdürecek.

URAZ KAYGILAROĞLU VE MELİS İŞİTEN'DEN AÇIKLAMA

Uraz Kaygılaroğlu, çıkan haberler sonrasında Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yayımladı. Açıklama şu şekilde:

'Ne denir bilemiyorum. Ben 27, Melis 25 yaşındaydık. Çok sevdik, aşık olduk. Hesap kitap yapmadan, kimselere sormadan, tanıştıktan 3-5 ay sonra Kahramanmaraş’ta yıldırımdan da hızlı bir biçimde kot t-shirt ile evlendik. 5 yıllık evliliğimiz, aşkımız Ada ile ödüllendirdi. Bugün o evliliğin sonuna geldik. Evlerimizi ayırsak dahi sevgimizi ve saygımızı bir tutmak, kızımızı mutlu ayrı iki evde büyütmek, ömürlük dost ve yol arkadaşı olmak olmak adına bir karar aldık. Arkama baktığımda bu 5 yıllık maceranın her anına minnettar olduğumu söylemek isterim. Çocuğumuzu büyütürken kocaman ailemizde herkesin birbirini çok sevdiği, saygı duyduğu bir final olsun istedik. Hayat uzun bir yolculuk ve biz bu yolculukta kötü hatıralara sahip çocuklar olarak kızımıza kötü hatıralar bırakmak istemedik. Bu süreci içimizde yaşamak, daha önceden de olduğu gibi gündemin dışında olmak isteriz. Başta kızımız Ada ve ailemizin geri kalan üyeleri düşünüldüğünde buna saygı gösterilmesini rica ediyoruz. Yanımızda olmuş olan herkese teşekkür ederim. Lütfen burada hayatımızda olmaya devam edin.'

Öte yandan Melis İşiten de bir açıklama yayımladı. Kaygılaroğlu'nun açıklaması şu şekilde:

'Kelimeleri bulmak zor. Ama yolculuğumuzun başlangıcına ortak olan sizleri bitişinden haberdar etmeyi bir borç bilirim. Uraz’la ben kızımızı ayrı evlerde büyütme kararı aldık. Aşkımızı kucaklamayı bildiğimiz gibi, birbirimizi yıpratmadan, incitmeden ve en önemlisi Ada’nın bir an olsun mutsuz olmasına izin vermeden vedalaşıyoruz. Elbet istemezdik böyle olmasını. Kimse istemez. Ama insan. Ruh. Kalp. Ne olacağını bilemiyorsun. Oldu. Çok güzel sevdik biz birbirimizi. Ama evliliği beceremedik. Yola sadece sevgimizle devam edeceğiz. Uraz; Ada’nın babası, benim hayat ortağım. Ömürlük yol arkadaşıyız biz. Birbirimize olan sevgimiz ve saygımız ömürlük. Kolay bir süreç geçirmiyoruz inanın. Sizden tek ricam sessiz kalmayı tercih edecek olmamıza saygı duymanız. Üzerine konuşmak ancak bize ve kızımıza zarar verir. Bugüne kadar yolladığınız bütün güzel dilekler için minnettarım. Kalplerimiz bir.'

Dilan Çiçek Deniz hasta mı? Hayranlarını korkutan görüntü...

İLİŞKİLİ HABER

Dilan Çiçek Deniz hasta mı? Hayranlarını korkutan görüntü...
Rami Malek'den Bond filmindeki "Arapça konuşan terörist" rolüne tepki!

İLİŞKİLİ HABER

Rami Malek'den Bond filmindeki "Arapça konuşan terörist" rolüne tepki!

BİR YORUM YAPIN 0