Bensu Soral hayalini açıkladı!

2018 yılında Hakan Baş nikah masasına oturan Bensu Soral bir röportaj sırasında en büyük hayalini açıklayarak, hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

Genç oyuncu Bensu Soral magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Oyunculuğa sürpriz bir şekilde başladığını ifade eden Hande Soral, "Oyunculuk yapmak hiçbir zaman aklımda yoktu, fakat ablamın oyuncu, yapımcı ve yönetmen çevresi bu mesleği denemem gerektiği görüşündeydi. Yıllarca bu sektöre girmeyi reddettim çünkü çalışma şartlarının ne kadar zor olduğunu görüyordum. Ama bir gün TRT'de başlayacak bir dizi için teklif geldiğinde, bu kez denemeye karar verdim ve o kadar sevdim ki bir daha bırakmak istemedim." ifadelerini kullandı.

bensu soral haberleri

bensu soral haberleri

"YILLARCA BU SEKTÖRE GİRMEYİ REDDETTİM"

Oyunculuğa sürpriz bir şekilde başladığını ifade eden Soral, "Oyunculuk yapmak hiçbir zaman aklımda yoktu, fakat ablamın oyuncu, yapımcı ve yönetmen çevresi bu mesleği denemem gerektiği görüşündeydi. Yıllarca bu sektöre girmeyi reddettim çünkü çalışma şartlarının ne kadar zor olduğunu görüyordum. Ama bir gün TRT'de başlayacak bir dizi için teklif geldiğinde, bu kez denemeye karar verdim ve o kadar sevdim ki bir daha bırakmak istemedim." ifadelerini kullandı.

bensu soral kimdir

bensu soral kimdir

"EN BÜYÜK HAYALLERİMDEN BİRİ"

Soral, oyunculuğun yanı sıra çizim de yaptığını belirterek, "Kendi tasarımlarımı, tasarımcı arkadaşlarıma hediye etmişliğim çok var; fakat ileride kendime ait resim ve heykel sergisi açmak en büyük hayallerimden biri" dedi.

BENSU SORAL VE HAKAN BAŞ'IN EVLİLİĞİNDE KRİZ İDDİASI

2018 yılından beri birlikte olan, geçen yıl da nikâh masasına oturan Bensu Soral ile Hakan Baş’ın yakın çevresinde “kriz” dedikoduları dolaşmaya başladı. İddiaya göre daha önce kıskançlık nedeniyle birkaç kez tartışan çiftin evinde bir süre önce öncekilerden daha ciddi bir tartışma yaşandı. Bensu Soral ile Hakan Baş’ın o yüzden gergin günler geçirdiği konuşuluyor.

Ben Fero'nun sahne fiyatı dudak uçuklattı

İLİŞKİLİ HABER

Ben Fero'nun sahne fiyatı dudak uçuklattı
Engin Akyürek ekranlara geri dönüyor

İLİŞKİLİ HABER

Engin Akyürek ekranlara geri dönüyor
Show TV ünlü YouTuber'a rekor tazminat ödeyecek!

İLİŞKİLİ HABER

Show TV ünlü YouTuber'a rekor tazminat ödeyecek!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0