Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman'a nefret içerikli mesaj!

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çiftine, sosyal medya üzerinden çirkin bir mesaj geldi. Abazi, bu mesajı yanıtsız bırakmadı.

Oyuncu Tolgahan Sayışman, kendisi ve eşi için araba aldı. Sayışman kendisine 1 milyon 700 bin TL'lik bir son model cip aldı. Eşi için ise 1 milyon 300 bin TL'lik bir araba satın aldı. Bu haberin çıkmasından birkaç saat sonra bir takipçisi Almeda Abazi'ye, 'Tez zamanda kaza geçirip ölmeniz dileğiyle.' şeklinde nefret içerikli bir mesaj paylaştı. Abazi, bu iğrenç yoruma, 'Allah yardımcın olsun, yazık sana kardeşim, senin için dua edeceğim.' şeklinde cevap verdi.

2017 yılında Almeda Abazi, oyuncu Tolgahan Sayışman ile evlendi. Arnavut asıllı model ve oyuncu olan Abazi, Survivor yarışması ile ciddi bir hayran kitlesi elde etmişti. Evlendikten sonra dizi ya da programlarda görünmeyen güzel oyuncu geçtiğimiz aylarda Efehan adını verdiği oğlunu kucağına aldı.

Kocaman kişisel bi bahçesi bir havuzu ve 3 katlı villa

Kocaman kişisel bi bahçesi bir havuzu ve 3 katlı villa

Ancak oyuncu TRT 1 ekranlarında Şampiyon dizisinde yer aldıktan sonra oğullarını rahat ettirmek için daha geniş bir ev aldı. Oğulları dünyaya gelmeden Sayışman, Boğaz manzaralı villayı 8 milyon TL’ye aldı. Ağızları açık bıraktıran fiyata aldıkları villa merak konusu olmuştu. Almeda'nın son paylaşımları villanın rüya gibi olduğunu ele verdi. 

efehan sayışam

efehan sayışam

Dün annesi ile bir araya gelen güzel isim yaptığı paylaşımla hayranlarını bir kez daha şaşırttı. Abazi'nin annesini görenler hem güzel hem de bir o kadar genç olması hakkında yorumlarda bulundu. Güzelliğini annesinden alan ünlü isim paylaşımın altına "Nonaaaaaaaa... Efe’cik ve anneannesi " notunu yazdı.

almeda abazinin annesi

almeda abazinin annesi

DAHA ÖNCEDE KIZ KARDEŞİNİ PAYLAŞMIŞTI!

Aylardır bebekten dolayı dışarı çıkmayan Abazi geçtiğimiz gün kız kardeşi ile buluştu. İlda Abazi adındaki kardeşi ile buluştuğu anı sosyal medya hesabından paylaşan oyuncuya hayranları binlerce yorum ve beğeni attı.

almeda abazi

almeda abazi

Yorumlarda oyuncunun kız kardeşi ile benzerliğine yer veren hayranları şaşkınlıklarını gizleyemedi. Abazi paylaşımın altına  "teyzos “biraz” guneslenmis ve daha hic gunes’e cikamayan ben & Efehan" notunu yazdı. 

Tarkan'dan Yeşilçam'ın efsanesi Türkan Şoray paylaşımı!

İLİŞKİLİ HABER

Tarkan'dan Yeşilçam'ın efsanesi Türkan Şoray paylaşımı!
Çocuklar neden babalarına bırakılmaz? İşte cevabı...

İLİŞKİLİ HABER

Çocuklar neden babalarına bırakılmaz? İşte cevabı...

BİR YORUM YAPIN 0