Burak Özçivit'ten eşi Evcen'e lüks doğum günü pastası!

05 Haziran 2020, 15:08
Burak Özçivit'ten eşi Evcen'e lüks doğum günü pastası!

Yeni yaş gününü sosyal medya hesabında fanlarının yaptıkları paylaşımlarla kutlayan Fahriye Evcen, tüm sevenlerine teşekkürlerini iletti. Eşi Burak Özçivit ise oğlu Karan'ın Evcen'in kucağında olduğu fotoğrafı pastanın üzerine yaptırdı.

35'nci yaş gününe giren güzel oyuncu Fahriye Evcen için hayranları Instagram hesabında paylaşımda bulundu. İyi dileklerde bulunan Evcen'in tüm sevenleri arasında yakın dostu Ebru Akel'de vardı. Doğum günü mesajları ve dileğinde bulunanları storysinde paylaşan Evcen yeni yaşını kutladı. Eşi Burak Özçivit ise Evcen'in oğluyla pozunu pastaya bastırdı. Üzerinde 'Nice senelere' yazan pastanın şık görünümü beğeni kazandı.

Magazin gündeminden düşmeyen Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in tıpkı özel hayatları gibi yakın aile bağları da merak ediliyor. Ablasına bir hayli benzeyen Fahriye Evcen'in Demet ve Neşe isimli iki kardeşi daha var. Ablası olan Ayşen Evcen'in kızı Rüyanın teyzesi Fahriye Evcen'e olan benzerliği dikkat çekti. İşte teyze-yeğen benzerliği...

Fahriye evcen ile yeğeni rüya evcen

ÜNLÜ OYUNCU FAHRİYE EVCENİN YEĞENİ RÜYA EVCEN...

Rüya evcen kimdir?

Sosyal medya hesabında doğa ile baş başa kalarak evinin bahçesinde güzel havanın keyfini çıkaran Fahriye Evcen'in son paylaşımı akıllara 'Hamile mi?' sorusunu getirdi. Elini karnına koyarak poz veren Evcen'in çok beğeni alan o  paylaşımı...

FAHRİYE EVCEN HAMİLE Mİ

FAHRİYE EVCENİN GİYDİKLERİ YOK SATIYOR!

Instagram hesabında yeni paylaştığı gönderilerle hayran bırakan Fahriye Evcen, Karan bebekli paylaşımında giydiği kot tulum takımı anında stoklarda bitti. Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan güzel anne Fahriye Evcen, çok konuşulan oğlu Karan'ın yüzünü ikinci defa göstermişti. Anne- oğul kot takımın giyildiği fotoğraf, sosyal medyada rekordan rekora koştu. Evinde paylaştığı karede üzerindeki 350 TL'lik kot tulum internet sitesinde anında bitti. Karan bebeğin ilk fotoğrafı paylaşıldığında Karan'ın giydiği astronot tulumu da bir anda tükenmişti. Yayınlanan haberlere göre fotoğraftaki detay ise Evcen'in kolundaki saat oldu. Burak Özçivit, Evcen’e doğum günü hediyesi amaçlı aldığı Audemars Piguet saatine 300 bin TL ödemiş. Daha önceki fotoğraflarda da 170 bin TL olan Rolex Datejust Gold saati dikkat çekmişti. İşte Fahriye Evcen ve oğlu Karan Özçivitten yepyeni paylaşım...

Fahriye Evcenden karan özçivit paylaşımı

Fahriye Evcen'in oğlu Karan Özçivit'i ilk paylaştığı kare sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Karan bebek 1 yaşına gelene kadar oğlunun fotoğrafını bir kere bile paylaşmayan Burak Özçivit'ten ilk paylaşım geldi! Kuruluş Osman dizisinin başrolünde yer aldığı sahnede, oğlu Karan Özçivit'in babasını televizyonda görünce verdiği tepki fotoğrafa yansıdı. Özçivit, 'Canımın canı' notunu düşerek oğlu Karan'ı böyle paylaştı...

burak özçivit oğlu Karanı paylaştı

EVCENDEN GÖRÜMCE AÇIKLAMASI

3 senedir Burak Özçivit ile evli olan Fahriye Evcen'in sosyal medya hamlesi şaşırtmıştı. Eşi Burak'ın kardeşi Burçin Özçivit'i sosyal medya hesabından silince görümcesi ile aralarına istenmeyen bazı problemlerin yaşandığı düşünülmüştü. Evcen'in Burçin Özçivit'i silmesinin üzerine geri durmayan Burçin Özçivit de hem abisini hem de Fahriye Evcen'i silmişti. Hatta Karan’ı da bundan sonra görümcesine göstermeme kararı aldığı öne sürülen haberlere göre, her iki tarafın ailesi de ne kadar barıştırma niyetli yaklaşsa da Evcen, küslükten yana tercihini yaptı. Yayınlanan bu haberlerden sonra Fahriye Evcen'den açıklama geldi. İşte Evcen'in sözleri: “O hesap, aktif kullanılmayan bir hesap. Yazıldığı gibi bir durum söz konusu değil. Aramızda yansıtıldığı gibi bir sorun kesinlikle yok.”

karan özçivitten yeni poz

Evcen'in parmak dansı yaparken kolunda görülen kaliteli saat ise sosyal medya kullanıcıların dikkatinden kaçmadı. Evcen'e değeri ortalama 170 bin TL olan Rolex Datejust Gold model saati eşi Burak Özçivit'in hediye ettiği öğrenildi. Ayrıca 'Hayat Eve Sığar' diyen Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in evde kaldığı bugünlerde iş bölümü yaptığı da öğrenildi. Posta'nın haberine göre; Özçivit evde temizlik yapıp çamaşırları yıkarken evdeki ütülerden de Evcen sorumlu. Gündüzleri Evcen, akşamları Özçivit Karanla ilgileniyor. Alışveriş listesi Burak Özçivit, eve alınan poşetlerin temizlenmesi ise Fahriye Evcen'e ait. Ayrıca Evcen'in Instagram hesabında paylaştığı sade görünümdeki hali de beğeni yağmuruna tutuldu.

Fahriye Evcen

FAHRİYE EVCEN'DEN SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN PARMAK DANSI!

Koronavirüs salgını nedeniyle evde kalan isimlerden biri olan Fahriye Evcen, sosyal medyada arkadaşlarına meydan okudu. Parmak dansı yapan Evcen, arkadaşların da etiketleyerek hikaye paylaştı. Videoda dikkatlerden kaçmayan bir de detay vardı. Oğlu Karan'ın akülü arabasıydı. 

TIKLA OKU: BURAK ÖZÇİVİT'İN  EŞİ FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

BURAK ÖZÇİVİTTEN NAZAR AÇIKLAMASI

Oğulları Karan bebeğin yüzünü geçtiğimiz ay ilk defa paylaşan Fahriye Evcen, sosyal medya hesabında rekor beğeniye ulaşmıştı. Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen eşi Burak Özçivit, magazin gündeminde hem kendisini hem de eşi Fahriye Evcen'i üzen olayı açıkladı. Karan bebeğin bu kadar çok konuşulması ile ilgili konuşan Özçivit nazar dualarıyla korunduklarını belirterek, ''Nazara inanıyoruz ama çok dua ediyoruz bu konuda, çok dikkatliyiz'' dedi. (Bebeklere ve çocuklara nazar değmemesi için okunacak dualar hakkında detaylı bilgi için tıklayın) Muhabirlerin, sorduğu Karan bebeğe gelen reklam teklifleri ile alakalı da “Yalan yanlış haberler yapılıyor, çocuğumun para ile gündeme gelmesini istemiyorum bu durum Fahriye ile beni çok üzüyor.” dedi.

TIKLA OKU: DOĞUM SONRASI EN HIZLI ZAYIFLAMA TEKNİKLERİ!

KARAN BEBEK HELLO DERGİSİNE KAPAK ÇIKTI!

ATV kanalında yayınlanan 'Kuruluş Osman'ın baş rolünü canlandıran Burak Özçivit, günün birçoğunu geçirdiği set vaktinde eşi Evcen'in getirdiği yemekleri yiyor.Geçtiğimiz Nisan ayında kucaklarına aldıkları Karan bebekleriyle hasret gideren Özçivit, eşinin set ziyaretlerinde bulunmasından gayet memnun olduğu öğrenildi. Fahriye Evcen, set çekimine gidemediği zaman cep telefonuyla evden canlı yayın yaparak Özçivit'e oğlu Karan'ı gösteriyor. Ayrıca Özçivit'in sağlıklı beslenmesi için Evcen evden sürekli sağlıklı yemekler götürüyor. Karan doğduktan sonra kendini mutfağa veren Evcen eşi için sebze ağırlıklı sağlıklı besinler hazırlayıp yardımcısıyla sete gönderiyor. Evcen set yemeği takıntısını eşi üzerinde sürdürmeye devam ediyor. Magazin gündeminden bir türlü düşmeyen Burak Özçivit, mutlu aile karesiyle Dünya çapında ilgi odağı oldu. 8 aylık bebekleri Karan'ın fotoğrafı Sırbistan'daki Hello dergisine kapak olarak çıktı.

KARAN BEBEĞİN TULUMU YOK SATTI!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in aylardır sakladığı oğulları Karan bebekten ilk kare geçtiğimiz gün ortaya çıktı. Ekranların ve sosyal medyanın en gözde çifti Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in bebekleri Karan'ın kime benzediği hayranları tarafından tartışma konusu oldu. Karan'ın doğumundan beri sadece elini ve ayağını paylaşan oyuncu Evcen, nazardan dolayı yüzünü göstermemeye dikkat ediyordu. Evcen, 8. aya basan Karan'ın ilk kez yüzünü gösterdi. Daha doğmadan adına özel açılan hesabı ile zirveye oturan Karan bebek için annesi Evcen'in paylaştığı kare rekor kırmayı başardı. Anne-oğul ilk pozunu paylaşan Evcen'in fotoğrafına çok sayıda ünlü hayranlık dolu yorumlarda bulunmuştu. Evcen ise yorumların hepsini kaldırıp fotoğrafı yoruma kapalı yaptı. Öğrenilen haberlere göre ünlü çiftin başına talih kuşu kondu. Yabancı bir oyuncak firmasının isteği üzerine 1 milyonluk reklam teklifinde bulunulan Karan bebeğin hesabında yapılacak bir paylaşım için 50 bin TL, hikaye için de 15 bin TL teklif edildiği öne sürüldü. Bu kadar çok konuşulan Karan bebeğin üzerindeki tulumun fiyatı ise duyanları şoke etti. Instagram'ın keşfet bölümünde bir sayfanın yayınladığı gönderi de bebeğin üzerindeki astronot görünümlü tulumun H&M mağazasından 139 TL olduğu öğrenildi. Mağazada tulumun stoklarda kısa sürede tükendiği öğrenildi. Oğlu ile keyifli anlarını paylaşan Fahriye Evcen fotoğrafın altına, "Karan'ım" notunu düştü. Karan bebeği görenler, Twitter hesabında tweetler atmaya başladı. İşte Karan bebek ile ilgili en çok güldüren yazılar...

KARAN REKOR KIRDI! KARAN BEBEK DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINI BİLE GEÇTİ

2017 yılında evlenen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in o zamanlarda düğün fotoğrafları beğeni rekoru kırmıştı. Tek bir düğün fotoğrafında 1.711.743 beğeni sayısına ulaşan Fahriye Evcen'in geçtiğimiz günlerde oğlu Karan'ı ilk kez paylaştığı gönderi 2.913.980 beğeni alarak rekor üstüne rekor kırdı.

Karan bebek

SİZCE KARAN BEBEK KİME BENZİYOR? İŞTE KARAN BEBEK...

Karan

KARAN İSMİNİN ANLAMI NEDİR? KARAN İSMİ KURANDA GEÇİYOR MU? ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN...

Karan bebeğin sosyal medyada paylaşılması üzerine yorumlar ve beğeniler arda arda gelmeye devam ediyor. Yorumların çoğu Karan'ın babası Burak Özçivit'e benzediği yönünde. 

TIKLA OKU: KULAĞA HOŞ GELEN NE GÜZEL BEBEK İSİMLERİ

Gerek dizilerde yer aldığı rolleriyle gerek de Burak Özçivit ile olan evlilik hayatıyla çok konuşulan isimlerden biri olan Fahriye Evcen, oyunculuk eğitimi almamış olmasına rağmen merhum oyuncu Oya Aydoğan'ın keşfedilmesi ile ünlüler camiasına giriş yaparak zirveye oturmuştu.

TIKLA OKU: ÜNLÜLER BU DİYETİN PEŞİNDE! TIĞ GİBİ YAPIYOR...

fahriye evcen ve burak özçivit

FAHRİYE EVCEN'DEN KİLO ELEŞTİRİLERİNE CEVAP GECİKMEDİ!

Fazlalık kiloları nedeniyle eleştiri oklarını üzerine toplayan Fahriye Evcen, yapılan tüm çirkin eleştiriler karşısında sakinliğini koruyarak çok güzel bir yanıt verdi. ''Her anne, her kadın çok güzeldir!'' paylaşımında bulunan Evcen, gerekli cevabı herkese vermiş oldu.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in, doğumundan bu yana herkesten sır gibi sakladıkları oğulları Karan Özçivit'in fotoğrafı sonunda Bodrum'da görüntülendi. Bayramın 3. günü Bodrum'da olmayı tercih eden ünlü çift, havuzun başında suyun keyfini çıkarırken arkada bakıcılarının kucağında tuttuğu Karan dikkatlerden kaçmadı.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit

Elleri ve ayaklarının çekimi hariç hiçbir şekilde bebeklerinin fotoğrafını yayınlamayarak insanlarda merak uyandıran Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in oğullarının kimliği belli oldu. Havuz keyfinin yanı sıra Özçivit'in eşi Evcen'in fotoğraflarını çektiği de kameralara yansıdı. İşte Bodrum tatilinden Karan bebek ve kareler...

Karan bebek yüzü

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
139 Yorum Var
 • abdullah ünal 2 hafta önce Şikayet Et
  çakma osman...
  Cevapla
 • Zaneduss 2 hafta önce Şikayet Et
  Hahaha
 • Ali haydar yemez 3 hafta önce Şikayet Et
  Ne örfümüzde nede inancımızda vardır insanın kendini bukadar teşhir etmesi,toplum için doru bir davranış değildir,batıya özentinin yaşama yansımasıdır.
  Cevapla
 • Nazlı 1 ay önce Şikayet Et
  Hayır işi gizlisi güzel ama sanatçılarımız bunu gizlemesin onlar her zaman taklit ediliyor iyilikte örnek olmak lazım yardımlarını esirgemeyen tüm sanatçılarımıza Allah daha çok versin
  Cevapla
 • Türkan 1 ay önce Şikayet Et
  Kalbi fesat, kıskanç olmayan, başkasının malında gözü kalmayan, iyi niyetli insanın, başkasının hakkını çalmadan, kendi emeğiyle zengin olanlara , Allah daha daha versin demesi gerekir. Kendi dünyalarında çocuk sevgisini yaşıyorlar, herkese de sağlıklı, hayırlı çocuklar nasib etsin Allah. Yorumlarda da herkes kalbinin kötülüğünü ne dökmüş . Onlar sizden çok daha iyi.
  Cevapla
 • Pelin 1 ay önce Şikayet Et
  Durumu iyi olanlar nedense hep halk tarafindan cekilmez. O kisileri begenmesekte, onlarin yaptiklayila cok fazla ilgileniriz acaba niye?
  Cevapla
 • Mustafa 1 ay önce Şikayet Et
  zenginin mali garibin cenesini yorarmis diye pelin hanim
Yorumların Tümünü Okuyun