Genç oyuncu Çağatay Ulusoy'dan bir ilk!

12 Temmuz 2020, 10:42
Genç oyuncu Çağatay Ulusoy'dan bir ilk!

Son yıllarda oynadığı karakterleri sayesinde iyi bir çıkış yapan Çağatay Ulusoy, kariyeri boyunca bir ilke imza atmayı attı. Ulusoy, başrolünde oynayacağı filmin yapımcılarıyla ortak oldu.

Köşe yazarı Ali Eyüpoğlu'nun yazısında bu hafta iyi çıkış yapan oyuncu Çağatay Ulusoy vardı. Özellikle Hakan Muhafız karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu, bu kez yer alacağı projede yapımcılarla ortak olacak. Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu yazdığı sinema filminin başrol oyuncusu olarak kamera karşısına geçecek. Dizinin yapımcısı OGMedya ile anlaşma imzaladı. 

çağatay ulusoy yapımcı olacak

ÇAĞATAY ULUSOY BARBAROS DİZİSİNDEN AYRILDI!

Oyuncu Çağatay Ulusoy, oynadığı dizilerde büyük bir çıkış yakalamış ve izleyicilerin zamanla en çok beğendikleri oyuncular arasında yerini aldı. Barbaros dizinde oynayacağı karakter için 110 kiloya kadar ulaşan oyuncu, geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya düşen fotoğraflarıyla olay olmuştu. 

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un Osmanlı imparatorluğu Barbaros Hayreddin Paşa'nın hikayesinin anlatılacağı "Barboros" diziden ayrılma kararı aldı. Oyuncu, Koronavirüs salgını ve platoların hazırlık sürecinin uzamasından dolayı ayrıldığı öğrenildi.

Ulusoy'un önümüzdeki yıl başka proje de oynamak üzere anlaştığı dizi ve film projelerinin takvimini aksattığında ayrılmasında etkili olduğu öğrenildi.

TRT 1 ekranlarında Barbaros Hayrettin Paşa'yı oynamak için yer almaya hazırlanan Çağatay Ulusoy'un geçtiğimiz günlerdeki görüntüleri ağızları açık bıraktırdı. Barbaros karakteri için kilo aldığı düşünülen oyuncunun meğer kilolarının nedeni koronavirüs nedeniyle iptal olan Koca Yusuf projesinden kaynaklı olduğu ortaya çıktı. Görüntülerinin sosyal medyada alay konusu olmasından rahatsız olan genç oyuncunun şimdilerde ketojenik diyet yapmaya başladığı iddia edildi. Genç oyuncu Koca Yusuf için 110 kiloya çıktı. Ancak proje iptal edildi. 

ÜNLÜLERİN HIZLA ZAYIFLAMASINI SAĞLAYAN DİYET! öğrenmek için tıklayınız.

çağatay ulusoy ketojenik diyete başladı

Barbaros karakteri Çağatay Ulusoy'a uğurlu geldi. Genç oyuncuya teklifler yağdı. Normalleşmeye rağmen kalabalıktan uzak kalmayı tercih eden Ulusoy, karakter çalışmalarına ara verip en büyük tutkusu için Çanakkale denizine açıldı. Dalgıçlık yapan Ulusoy o anlarını takipçileriyle paylaştı.

çağatay ulusoy

ÇAĞATAY ULUSOY'UN BARBAROS İMAJI!

Mankenlik tecrübesi de olan genç oyuncuya Uluslararası bir dalgıç firması dudak uçuklatan bir teklifte bulundu. markalarının yüzü olmasını istedikleri Ulusoy teklifi kabul etmedi. Çünkü Barbaros karakterindeki imaj değişikliği için veto geldi. Ulusoy'un yeni imajının ne olacağı ise merak ediliyordu. Şimdilerde deniz tatilinde olan genç oyuncu yeni imajıyla ilk kez görüntülendi. 

ÇAĞATAY ULUSOYUN YENİ İMAJI

İnternet platformunda yayınlanan Hakan Muhafız'dan beridir ekranlarda görmediğimi oyuncu Çağatay Ulusoy dev prodüksiyonlu bir yapımla yeniden hayranlarıyla buluşacak. Es Yapımın hazırladığı Barbaros dizisi için tamamen el sıkışan Ulusoy, aynı zamanda bir sinema filmi projesinde de yer almaya hazırlanıyor.

çağatay ulusoy hakan muhafız

Ankara Mamak'ta askeri görevini geçtiğimiz haftalarda tamamlayan Çağatay Ulusoy burada bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Arkadaşları Ulusoy'la olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımlara beğeni ve yorum yağdı. Genç oyuncunun samimi halleri hayranlarını mest etti.

çağatay ulusoy askerlik halleri

Genç oyuncu Çağatay Ulusoy, bir dergiye verdiği pozlarla sosyal medyayı salladı. Saten mor pijamalarla ekran karşısına geçen Ulusoy, aynı zamanda dergiye hayatına dair özel açıklamalarda bulundu.

çağatay ulusoy balık tuttuğu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

En büyük tutkusunun dalışla balık tutmak olduğunu söyleyen Ulusoy, "Yaşamak için bilmem gereken ne varsa denizden ve balıktan öğreniyorum. Balık tutuyorum, balık oluyorum. Dalış yapmak beni müthiş sakinleştiriyor. Karanlığın verdiği huzuru seviyorum" şeklinde konuştu. 

Çağatay Ulusoy yatak pozu

İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ!

"Koca Yusuf" karakteri için 100 kiloya ulaşan genç oyuncu Çağatay Ulusoy, aldığı kiloları yeniden vermeye çalışıyor. Spor hocası kontrolünde kilo alarak karakterine hazırlanan genç oyuncunun kiloları şimdilerde vermeye çalıştığını anacak zorlandığı öğrenildi. Özel eğitimler almasına rağmen kilo vermekte zorlanan oyuncunun bu halleri hayranlarını hem korkuttu hem de şaşırttı. 

Çağatay ulusoyun hayranları tarafından paylaşılan fotoğrafı

GEÇTİĞİMİZ AYLARDA HAKKINDA ÇIKAN HABERLER!

Adını Feriha Koydum dizisindeki performansından sonra tutulan ve ciddi bir hayran kitlesi elde eden genç oyuncu Çağatay Ulusoy, yeni bir imaj ile hayranlarını şaşırtıyor.

çağatay ulusoy yeni imaj

28 yaşındaki genç oyuncu Netflix'in Muhafız dizisi için uzattığı saç ve sakalını sıfırladı. Bu halini sosyal medya hesabından paylaşan oyuncunun hayranları "yakışmadı" şeklinde yorumlarda bulundu.

BÖLÜM BAŞINA ALDIĞI FİYAT DUDAK UÇUKLATTI!

Oyuncunun 40 dakikalık dizi için bölüm başına aldığı fiyat 500 bin TL olduğu öğrenildi. İlk sezon sonrası diğer sezonun çekimleri de kısa süre önce tamamlanmıştı. 

ben feronun imajı

Son günlerde en çok konuşulan genç rapçi  Ben Fero'nun tarzına benzetildi. Oyuncunun Hakan Muhafız'ın yeni sezon çekimleri için bu kararı verdiği öğrenildi. Böyle radikal bir karar bir yandan eleştiri alırken bir yanda taktir topladı. 

İŞTE YENİ PAYLAŞIM;

çağatay ulusoy

KRALİYET AİLESİ ÇETE ÜYELERİYLE EKMEK YAPTI!

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar