Amine Gülşe'den annesine duygusal mesaj!

7 Haziran’da görkemli bir düğünle Mesut Özil ile dünyaevine giren manken Amine Gülşe, annesinin doğum gününü sosyal medya hesabından duygusal bir mesajla kutladı.

2014 yılında Türkiye Güzeli seçilen Amine Gülşe kısa süre sonra televizyon hayatına adım atarak ün kazanmıştı. Geçtiğimiz aylarda ise Arsenal'li futbolcu Mesut Özil ile evlenen Gülşe magazin gündeminde kalmaya devam ediyor. Annesi Gülter Gülşe ile çekilmiş bu karesini Instagram hesabından yayınlayan Gülşe, "İyi ki doğdun kraliçem. Sen bana böyle baktıkça bu dünyada bana bir şey olmaz. Nice sağlıklı ve mutlu senelere" notuyla annesinin doğum gününü kutladı.

amine gülşe

amine gülşe

Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun konserinde kedi şoku!

İLİŞKİLİ HABER

Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun konserinde kedi şoku!
Ünlü isimlerden dev kampanya! Norm Ender başlattı...

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü isimlerden dev kampanya! Norm Ender başlattı...
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0