Koronavirüsle mücadele için yaptığı bağışlarla adından söz ettiren ünlü şarkıcı Taylor Swift, telefon ile bir radyo programına bağlandığı sırada yaptığı koronavirüsüne ilişkin açıklamasıyla gündeme ses getirdi.

Duyarlı şarkıcı Taylor Swift, koronavirüsten korunmak için, kendisini karantina altına aldı. Bütün gününü evinde geçiren Swift, sevdikleriyle iletişimini sosyal medya üzerinden sağlıyor. Geçenler telefonuyla bir radyo programına katılan şarkıcı, koronavirüs ile alakalı duygu ve düşüncelerini dile getirdi. İşte, Taylor Swift'in ses getiren açıklamaları:

Taylor Swift haberleri

"Ailem ve arkadaşlarımla FaceTime üzerinden görüşüyorum. Bence hepimizin bağlı kalması çok önemli. Fiziksel olarak izole olabiliriz ama teknoloji sayesinde insanlarla iletişim halinde kalabiliriz."

Taylor Swift paylaşımları

"Şu anda elimizde çok fazla zamanımız var. İnsanlar okula ve işe gitmiyor. Evde çok fazla yemek yapıyorum, çok fazla kitap okuyorum, çok fazla film izliyorum.Ama çoğunlukla, çevrimiçi olarak başkalarına nasıl yardım edeceğimizi anlamaya çalışıyorum."

30 YAŞINI SEVDİKLERİYLE KUTLADI!

Ünlü şarkıcı Taylor Swift, 13 Aralık'ta 30 yaşına girdi. Sosyal medyada 30 yaşına özel yayınladığı paylaşımlarıyla beğeni yağmuruna tutuldu. Sevdikleriyle doğum gününü kutlayan Swift'in mutluluğu ise gözlerden kaçmadı.

Taylor Swift haberleri

İŞTE, TAYLOR SWİFT'İN DOĞUM GÜNÜNE ÖZEL PAYLAŞIMI;

Taylor Swift 30 yaşında

YOUTUBE'DA EN ÇOK TIKLANMA REKORU ONDA!

Youtube'da dinlenme ve tıklanma rekoru kıran şarkıcı Taylor Swift, kendi gibi şarkıcı olan bir çok meslektaşını geride bıraktı. En çok kazanan şarkıcı olarak seçilen Swift'in geride bıraktığı şarkıcılar arasında, Beyonce, Rihanna, Celine Dion, Katy Perry, Pink, Ariana Grande, Lady Gaga, Shakira ve Antalya'da verdiği ihtişamlı konserle gündeme gelen şarkıcı Jennifer Lopez yer alıyor.

taylor swift

2019 yılının en çok kazanan şarkıcıları arasında ilk sırada olan Taylor Swift 185 milyon dolarla başı çekerken ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ise 43 milyon dolar kazanç ile listenin sonlarında yerini alıyor.

İLİŞKİLİ HABER

Merve Özbey makyajsız haliyle beğeni topladı!

İLİŞKİLİ HABER

Robbie Williams açıkladı: Koronavirüs belirtileri gösterdim!

İLİŞKİLİ HABER

Burcu Kıratlı itiraf etti: En çok ben sevileyim en çok benimle ilgilensinler!

İLİŞKİLİ HABER

Miami'de yaşayan Yeşilçam'ın efsanesi Ahu Tuğba'dan Türkiye'ye övgü dolu sözler!

BİR YORUM YAPIN 0