Yeşilçam'ın efsane isimlerinden biri olan Ahu Tuğba, uzun süre önce Miami'ye taşındı. Tuğba, son günlerde artan koronavirüs salgının Amerika'da kötü durumlara yol açtığını insanların sadece virüsten değil açlıktan da olduğunu belirtti.

Amerika'da koronavirüs salgını nedeniyle ölü sayısı 7 bin 402'ye yükselirken, vaka sayısı 300 bine doğru yükselmekte. Ahu Tuğba, Amerika'da yaşanan olayları tüm ayrıntılarıyla anlattı.

ahu tuğba türkiyeyi övdü

Amerika'nın Miami kentinde ikamet eden Tuğba, koronavirüs salgını nedeniyle çok sayıda insanın öldüğünü hükümetin herhangi bir önlem almadığını söyledi.

ahu tuğba

İnsanların açlıktan sokaklarda öldüğünü belirten Tuğba, "Amerikalı arkadaşlarıma 'Türkiye'de polis ve jandarma eve gidiyor, yardım ediyor. 65 yaş üstündeki emeklinin parasını evine götürüyor. Devlet hastanesine acilden gidince bakıyorlar' dedim. İnanamadılar. Burada 'açım' de, komşun su vermez"şeklinde konuştu.

İLİŞKİLİ HABER

Taylor Swift'in açıklaması ses getirdi: İnsanlık hiç olmadığı kadar...

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Deniz Uğur'un acı günü! Dayısını koronavirüs nedeniyle kaybetti

İLİŞKİLİ HABER

Futbolcu Sabri Sarıoğlu 3. kez baba oluyor

BİR YORUM YAPIN 9

T d 1 yıl önce

Ahu hanim Allah size ve bize hidayet versin.Muslumanca bir hayat yasarsaniz ornek olursunuz.Bir zamanlar lislama donus yapacaginizi duymustur insallah tesetture girer namaza baslar insanlara ornek olurunuz abd de

Toplam 2 beğeni

Realizer 1 yıl önce

Dediklerin doğru ama tarzınla Ama şunu yapmıyorsun anlaşılan: Burada kazandığını orada harcayacağına orda kazan buraya getir ki anlayalım samimiyetini.

Toplam 9 beğeni

Serdar 1 yıl önce

Sana ne ki

Toplam 0 beğeni

Değil mi? 1 yıl önce

Türkiye yi övünce dolaylı olarak hükümeti övmüş oluyorsun. Bu ise içimizdeki haşhaşileri , gezi zekalı mahlukları ve nankör kör cahil halk siyasi görüşlüleri rahatsız ediyor

Toplam 13 beğeni

VATANDAŞ 1 yıl önce

Madem öyle ise tanınmış bir sanatçı olduğun, ekmeğini yiyip suyunu içtiğin,bolca paralar kazandığın,acı veya tatlı hatıralar yaşadığın Türkiyeyi neden terkettin demezlermi !

Toplam 12 beğeni

Btm 1 yıl önce

Pişman

Toplam 2 beğeni

Hasan Uçak 1 yıl önce

Ahu hanımın ifadeleri gelişmiş abd nin düştüğü acziyeti açıkça gösteriyor. Türkiye yi beğenmeyen hainlere tokat gibi ifadeler kullanmış

Toplam 16 beğeni

Konçerto 1 yıl önce

Laf olsun diye konuşan şom bir ağız.

Toplam 0 beğeni

Angara 1 yıl önce

Sen ömründe hiç miami,yi gördünmü? Vatandaș yönetimi eleștirince vatan haini? Türkiyede değilde miami,de yașayan birisi vatan sever öylemi?.

Toplam 0 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun