Galatasaray'ın eski yıldızlarından Sabri Sarıoğlu, yeniden baba olacak. Haberi, Saroğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu sosyal medyadan duyurdu.

Galatasaray'ın unutulmaz isimlerinden futbolcu Sabri Sarıoğlu, 3. kez baba olmaya hazırlanıyor. 2010 yılında pilot eşi Yağmur Sarıoğlu ile evlenen futbolcunun, 7 yaşında bir oğlu 2 yaşında da bir kızı bulunuyor. Haberi Yağmur Sarıoğlu, Instagram hesabından duyurdu.

Sarıoğlu paylaşımında, 'Evet, hamileyim. İki gündür o kadar çok mesaj gelmiş ki..Yaza doğum Allah izin verirse. Uçuştan ayrı kalacağım bu süreçte, kapanan hesabımdaki eski paylaşımları kısa kısa bilgiler vererek tekrar yüklemeyi düşünüyorum.' ifadelerine yer verdi.

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Deniz Uğur'un acı günü! Dayısını koronavirüs nedeniyle kaybetti

İLİŞKİLİ HABER

Miami'de yaşayan Yeşilçam'ın efsanesi Ahu Tuğba'dan Türkiye'ye övgü dolu sözler!

BİR YORUM YAPIN 1

Ölçü 1 yıl önce

Yağmur Hanım , Maşallah...Öncelikle tebrik ediyoruz...Biz Sabriyi GS taraftarı olarak önce kişiliğiyle , Yüreğiyle çok sevdik ve Çok yakışan ve Kıymetli bir Çiftçiniz ... Sana ise iki cihanda afiyet diliyoruz, Sevgili Eşinle ve Göz bebeginiz Evlatlarınla ve Biliyoruzki Bir Kadını izzetli kılan, Karekteri ve Eşinin Can Yoldaşı , Gözbebeği oluşudur... Helal Olsun...

Toplam 1 beğeni